خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7052
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7052

خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7052

مقدار: 100000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

نکاتی که شما باید در هنگام انتخاب هدیه های تبلیغاتی برای شرکت خود مد نظر داشته باشید عبارت اند از :
نکته اول : تصور غلط خیلی از افراد بر این باور است که هدیه هایی که مدیران شرکت حتما باید به کارمندان خود بدهند لزوما باید پاداش های نقدی و مالی باشد اما در این حالی است که هدیه در این مجموعه ها خلاصه نمی شوند . پاداش های مالی هدیه محسوب نمی شوند بلکه ما در سر فصل درآمد ها قرار می دهیم .
نکته دوم : نکته دیری که باید به آن توجه داشته باشید این است که هدیه های تبلیغاتی نباید لزما گران قیمت باشند و حتما حس گیرنده را خوب نمی کنند ، گاهی مواقع ممکن است فردی با یک هدیه کوچک خوشحال شود .
نکته سوم : نکته مهم دیگری که می توان به عنوان سومین نکته بیان کرد این است که هدیه تبلیغاتی شما باید کاربردی باشد و از یک هدیه احساسی کاملا جدا باشد .
نکته چهارم : همیشه نمونه محصولات خود نمی و توانند به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی انتخاب شوند . مانند خودکار های تبلیغاتی فلزی
نکته پنجم : اکثر مدیران شرکت ها و کسانی که کار آفرین موفقی هستند علاقه زیادی دارند که نام برند و لوگوی شرکتشان روی محصولات تبلیغاتی چاپ شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

شرکت ایران زمانی یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات تبلیغاتی می باشد که انواع خودکار های تبلیغاتی فلزی خود را به صورت عمده به فروش می رساند . همچنین برای خرید از شرکت ایران زمان خودکار های تبلیغاتی فلزی خود را به صورت تلفنی سفارش دهید .

سفارش ساعت تبلیغاتی