خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7085
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7085

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7085

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان پلاستیک با برند و لوگوهای اختصاصی شرکت ها ، در فروشگاه ایران زمان با بهترین کیفیت صورت می پذیرد . این فروشگاه علاوه بر برخورداری از خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی ، دارای انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می باشد که متقاضیان بر اساس زمینه شغلی و سطح تبلیغات خود می توانند به انتخاب و خرید محصول متناسب از فروشگاه آنلاین ایران زمان بپردازند .
خودکار پلاستیکی تبلیغاتی از جمله محصولاتی است که در فروشگاه ایران زمان از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و می توان با استفاده از آن به تبلیغات در سطح گسترده تری پرداخت و بدین صورت با کمترین هزینه به بیش ترین میزان درآمد و سود آوری دست یافت که روشی بسیار معمول و منطقی تری برای تبلیغات می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان پلاستیک
فروشگاه آنلاین ایران زمان با وجود دارا بودن اعتبار لازم نزد مشتریان خود علاوه بر برخوداری از فروش بالا ، توانسته محصولات خود را تنوع بخشد تا افراد با زمینه های شغلی مختلف بتوانند جهت تبلیغات به این فروشگاه معتبر مراجعه نموده و از محصول تبلیغاتی با چاپ اسم و لوگوی شرکتی خود بهره مند گردند . انواع لوگو و آرم و برندهای شرکتی مختلف روی هدایای تبلیغاتی قابل چاپ می باشد و افراد با خرید هر محصول تبلیغاتی از این شرکت می توانند ، عنوان شرکتی خود را نیز با بالاترین کیفیت روی آن چاپ نموده و بدین واسطه به تبلیغات در زمینه کاری خود بپردازند .

سفارش ساعت تبلیغاتی