خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7086
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7086

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7086

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

شرکت ایران زمان را می توان به عنوان معتبرترین تولیدکننده خودکار پلاستیکی تبلیغاتی همراه با لوگو یا برندهای اختصاصی شرکت ها معرفی نمود ، چرا که این شرکت تبلیغاتی تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی بوده و به واسطه برخورداری از این تنوع محصول و پاسخ گویی به نیاز مختلف متقاضیان جهت تبلیغات در سطح عمومی و خصوصی ، بسیار معتبر گشته است .
خودکار پلاستیکی تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی این سایت معتبر می باشد که به عنوان کم هزینه ترین محصول جهت تبلیغات شناخته می شود . قیمت خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ارزان می باشد و به همین دلیل مناسب ترین هدیه تبلیغاتی در سطح عمومی است که خریداران زیادی را برای تبلیغات کاری و شرکتی خود جذب نموده است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

تولیدکننده خودکار پلاستیکی تبلیغاتی
فروشگاه ایران زمان تنها مرکز ارائه دهنده انواع محصولات تبلیغاتی ارزان و لوکس می باشد که مشتریان با نیازهای مختلف به آن مراجعه می نمایند و سفارشات خود را در آن جا ثبت می کنند . این فروشگاه معتبر برند و لوگوی شرکت ها را با بهترین کیفیت چاپ روی محصولات تبلیغاتی عرضه شده در فروشگاه خود حک می نماید که از طراحی بسیار خوب یهم برخوردار بوده و در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار می باشد . با تماس با شماره های زیر می توانید با مشاورین شرکت ایران زمان در زمینه خرید محصول مناسب تبلیغاتی برای کار و شغل خود مشاوره و راهنمایی بگیرید :
02133709237 ، 02133709232 ، 09902892509

سفارش ساعت تبلیغاتی