خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7095
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7095

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7095

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی با قیمتی ارزان عرضه شده در فروشگاه ایران زمان دارای تنوع بالایی از مدل های مختلف شیک و جدید می باشد که از تاثیر بالایی در تبلیغات شرکت برخوردار می باشد . خودکار پلاستیکی تبلیغاتی به عنوان محصولی پر کاربرد شناخته می شود که شرکت های تازه تاسیس شده برای معرفی برند خود با پخش این محصول تبلیغاتی ارزان قیمت در مکان های عمومی مانند نمایشگاه ها ، به برند سازی خود می پردازند . فروشگاه آنلاین ایران زمان دارای متنوع ترین محصولات تبلیغاتی از جمله خودکار پلاستیکی تبلیغاتی می باشد که افراد می توانند با در نظر دیدن کم ترین هزینه به بیش ترین جذب مشتری و میزان سود آوری دست یابند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی با قیمتی ارزان
فروشگاه اینترنتی ایران زمان عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی در مدل های مختلف متناسب با زمینه کاری شرکت های مختلف می باشد که می توانید در این مورد برای خرید هدبه تبلیغاتی مناسب شغل خود نیز از شرکت ایران زمان راهنمایی و مشاوره بگیرید تا بتوانید از بیش ترین تاثیر در تبلیغات کاری خود بهره مند گردید .
مشاورین ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما در این زمینه هستند که تنها با شماره گیری تلفن های 09902892509 ، 02133709232 و 02133709237 می توانید از پاسخ سوالات خود برخوردار گردید .

سفارش ساعت تبلیغاتی