خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7096
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7096

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی کد 7096

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می باشد که در فروشگاه ایران زمان در انواع مدل های متنوع ارائه شده است . خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ارزان قیمت را می توانید از طریق این فروشگاه معتبر با مدل مورد پسند خود و همراه با چاپ با کیفیت آرم و لوگوی اختصاصی شرکت خود در تعداد بالا سفارش دهید .
خودکار های تبلیغاتی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ایران زمان در انواع مدل های متنوع پلاستیکی ، فلزی و ست خودکار و روان نویس ارائه شده که هر شرکت با توجه به سرمایه در نظر گرفته جهت تبلیغات و معرفی برند خود ، می تواند به خرید هر یک از این خودکار های تبلیغاتی بپردازد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت
فروشگاه ایران زمان عرضه کننده انواع محصولات تبلیغاتی جدید می باشد که به لحاظ مدل و قیمت متفاوت می باشد . محصولات تبلیغاتی ارزان قیمت فروشگاه آنلاین ایران زمان شامل انواع خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی ، فلزی و روان نویس می باشد که متقاضیان برای خرید هدایای تبلغیات ارزان قیمت می توانند به این سایت مراجعه نموده و از انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود بهره مند گردند . با پخش خودکار تبلیغاتی دارای لوگوی اختصاصی شرکت خود در نمایشگاه ها می توانید زمینه وسیع تری برای هدفمند سازی و مطرح نمودن برند خود داشته باشید .

سفارش ساعت تبلیغاتی