جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7162
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7162 جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7162 جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7162

جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7162

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی از زیباترین و ظریف ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که در فروشگاه آنلاین ایران زمان به فروش می رسد . این مدل از جاکارتی ها مغناطیسی می باشد و به برخی از اجسام رسانا قابلیت چسبیدن را دارد . جا کارتی ها برای افرادی که دارای کارت های عابر بانک زیاد و کارت های دیگر به دنبال دارند بسیار مناسب می باشد چرا که فضای نسبتا بزرگی را دارد و می تواند تعداد کارت زیادی را در خود جا بگذارد . جاکارتی های تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی می تواند از بهترین و مناسب ترین هدیه تبلیغاتی برای کارمندان و کارگران شرکت ها از سوی مدیر عامل آن شرکت و یا رییس آن شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروشگاه آنلاین ایران زمان از مجموعه های فعال در حوزه تولید و فروش هدایای تبلیغاتی نفیس و زیبا می باشد . دفتر شرکت ایران زمان در شهر تهران واقع شده است . این فروشگاه دارای هدایای تبلیغات گسترده ای می باشد . برای مثال از محصولات و هدایای این شرکت می توان به ست های مدیریتی تبلیغاتی ، ساعت های دیواری تبلیغاتی ، خودکار های تبلیغاتی فلزی و پلاستیکی ، جا کلیدی های تبلیغاتی و جاکارتی تبلیغاتی و ... را نام برد . شما می توانید برای سفارش هر یک از این محصولات به صورت آنلاین از طریق تلفن اقدام به خرید کنید . البته باید توجه داشته باشید که این شرکت تعداد سفارشات زیر 50 عدد را قبول نمی کند و تمامی سفارشات باید تعداد بالای 50 باشد .

سفارش ساعت تبلیغاتی