جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7163
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7163 جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7163 جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7163

جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7163

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

اگر شما از دسته صاحبان کسب و کاری هستید که در راستای اهداف شرکت خود به دنبال هدیه تبلیغاتی ارزان و خاص و کاربردی هستید می توانید از فروشگاه ایران زمان دیدن نموده و از هدایای متنوع این فروشگاه با توجه به نوع کسب و کار خود به انتخابی مناسب دست بزنید . یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی که می توان در همه ی فعالیت ها از آن استفاده نمود و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص معرفی می گردد را می توان جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی بیان نمود . قیمت و خرید جا‌کارتی مغناطیسی دو طرفه چرم در فروشگاه ایران زمان به دلیل ارائه محصولات بدون وجود واسطه به صورت مناسب ترین قیمت و خرید به دو شیوه تماس تلفنی و حضوری در انواع مدل های زنانه و مردانه جدید مهیا گشته است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروشگاه ایران زمان یکی از مجموعه های فعال در زمینه عرضه انواع هدایای تبلیغاتی در متنوع ترین مدل و رنگ بندی می باشد که از هدایای کوچک تا بزرگ بسته به نوع مشاغل در بحث جذب مشتری به ارائه این محصولات می پردازد و امکان چاب آرم و لوگوی شرکتی شما را بر روی محصولات انتخابی نیز با سفارش حداقل تعداد 50 عدد امکان پذیر ساخته است .

سفارش ساعت تبلیغاتی