جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7165
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7165 جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7165 جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7165

جاکارتی تبلیغاتی دو طرفه مغناطیسی کد 7165

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

انتخاب جاکارتی تبلیغاتی چرم مغناطیسی دو طرفه یکی از هدیای تبلیغاتی مناسب در جهت معرفی برند و نام شرکت شما می باشد زیرا این وسیله کاربردی به دلیل استفاده از کارت های بانکی و کارت اتوبوس یا حتی کارت هایی هم چون کارت ویزیت که روزمره با آن سرکار دارید سبب می شود تا این نگهدارنده را مورد استفاده قرار دهید و این موضوع در حک شدن نام برند درج شده بر روی این جاکارتی تبلیغاتی در ذهن شما تاثیر می گذارد . خرید این هدیه تبلیغاتی با بهترین کیفیت و کارآیی و مناسب ترین قیمت را می توانید در تنوع بالای مدل و رنگ بندی از فروشگاه ایران زمان خریداری نمایید . خریداران به صورت عمده از این فروشگاه نیز می توانند محصولات را به قیمت عمده دریافت نمایند . 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید جاکارتی تبلیغاتی چرم مغناطیسی دو طرفه از فروشگاه آنلاین ایران زمان با بهترین کیفیت و کارآیی و مناسب ترین قیمت برای مدیران موفق جهت تبلیغ برای جذب مشتری مهیا گشته است . این روش تبلیغاتی ارزان قیمت و پر کاربرد که از ماندگاری بالایی در ذهن ها برخوردار است یکی از مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغات جهت برندینگ ساختن می باشد که در فروشگاه ایران زمان برای شرکت و سازمان های مختلف تعبیه شده است .

سفارش ساعت تبلیغاتی