فلاسک تبلیغاتی یک لیتری کد 7147
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


فلاسک تبلیغاتی یک لیتری کد 7147

فلاسک تبلیغاتی یک لیتری کد 7147

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

فلاسک تبیلغاتی ارزان و با کیفیت از محصولاتی است که در شرکت ایران زمان با کیفیت بالا با آرم و لوگوی اختصاصی شما چاپ و تولید می گردد تا از این طریق بتوانید فلاسک تبلیغاتی یک لیتری را به عنوان هدیه تبلیغاتی تهیه و خریداری نمایید و جهت تبلیغات در زمینه کاری خود ، به دیگر شرکت ها هدیه دهید تا بیشتر دیده شوید . فلاسک های تبلیغاتی عرضه شده در فروشگاه آنلاین ایران زمان در مدل های و ظرفیت های مختلفی ارائه شده اند که افراد می توانند طبق نیاز خود به خریداری آن بپردازند .
فلاسک تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی است که بسیار پر کاربرد بوده و می توان از آن به عنوان وسیله همراه و یا مسافرتی استفاده نمود که با این وجود امکان دیده شدن برند شما بسیار بیشتر خواهد شد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فلاسک تبیلغاتی ارزان و با کیفیت
فروشگاه ایران زمان با عرضه انواع هدیه های تبلیغاتی توانسته از جایگاه بسیار خوبی نزد مشتریان برخودار گردد .  هم چنین با ارائه هدایای ارزان قیمت و خاص تبلیغاتی باعث جلب رضایت مشتیران خود گشته است . خرید فلاسک تبیلغاتی ارزان و با کیفیت از طریق فروشگاه آنلاین ایران زمان به عنوان وسیله کاربردی که از کیفیت بالایی هم برخوردار می باشد ، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و با این روش سرمایه گذاری برای تبلیغات کاری خود اطمینان حاصل نمایید که بیش ترین جذب مشتری و سود آوری را خواهید داشت . هم چنین قیمت فلاسک تبلیغاتی از محصولات ایران زمان بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد .

سفارش ساعت تبلیغاتی