بشقاب تبلیغاتی کد 7006
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


بشقاب تبلیغاتی کد 7006

بشقاب تبلیغاتی کد 7006

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

خرید اینترنتی بشقاب میناکاری شده با بهترین قیمت جهت تبلیغات امری است که توسط بسیاری از شرکت های معتبر در زمینه تبلیغات شرکتی شان صورت می پذیرد . بشقاب تبلیغاتی ارائه شده توسط شرکت ایران زمان از هنرهای دستی اصفهان بوده که بسیار زیبا و ارزشمند است و شرکت های بزرگ می توانند آن را در گردهمایی ها به عنوان تبلیغات کاری خود به دیگر شرکت ها در زمینه کاری خود هدیه داده تا بدین صورت بتوانند جذب مشتری داشته باشند .

بشقاب تبلیغات میناکاری به دلیل دست ساز بودن از قیمت بالایی برخوردار می باشد که شرکت ایران زمان در جهت کاهش قیمت بشقاب تبلیغاتی مینا کاری ، آ را به صورت چاپی همراه با آرم و لوگوی سفارشی شما چاپ نموده که به این صورت از قیمت بسیار مناسبی جهت خرید های عمده برخوردار گشته است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید اینترنتی بشقاب میناکاری شده با بهترین قیمت جهت تبلیغات
فروشگاه آنلاین ایران زمان دارای تنوع بالای مدل و رنگ بندی از انواع هدایای تبلیغاتی خاص و شیک می باشد که آن ها را به صورت آنلاین ارائه نموده است . بشقاب میناکاری شده تبلیغاتی از محصولات این شرکت می باشد که از طرح های بسیار زیبا و اصیل ایرانی برخوردار بوده و با قیمت بسیار مناسبی عرضه شده که افراد به عنوان وسیله تزیینی سنتی می توانند طبق زمینه کاری خود ، به خرید عمده آن با تخیفات ویژه بپردازند ، چرا که شرکت ایران زمان در جهت ارائه خدمات بهتر ، به مشتریان با خرید های تعداد بالا ، تخفیف می دهد و محصول را با قیمت عمده برای آن ها در نظر می گیرد .

سفارش ساعت تبلیغاتی