ست گلدان و بشقاب تبلیغاتی کد 7008
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ست گلدان و بشقاب تبلیغاتی کد 7008

ست گلدان و بشقاب تبلیغاتی کد 7008

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

باکس ست میناکاری گلدان و بشقاب تبلیغاتی شامل دو گلدان و یک بشقاب با هنر دست مینا کاری می باشد که وسیله ای تزیینی می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی زیبا و خاص به افراد یا شرکت های معتبر هدیه داد و از این طریق به تبلیغ برند خود پرداخت . ست گلدان و بشقاب تبلیغاتی عرضه شده در فروشگاه ایران زمان مناسب ترین هدیه تبلیغاتی جهت تبلیغ محصولات هنری می باشد که افراد فعال در این زمینه می توانند از این طریق به تبلیغ برند خود بپردازند .

همانطور که می دانید تبلیغات امروزه به عنوان اصلی اساسی برای جذب مشتری و در آمد محسوب می شود که هر فرد برای معرفی و مطرح نمودن برند و یا ارائه خدمات و محصولات خود بدان نیازمند است . هدایای تبلیغاتی ارزشمند از جمله روش هایی است که مدیران موفق با استفاده از آن به تبلیغات کاری خود پرداخته و سود چند برابر برای آن ها در پی داشته است .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

باکس ست میناکاری گلدان و بشقاب تبلیغاتی
فروشگاه آنلاین ایران زمان همان طور که از اسم آن مشخص است در زمینه انواع ساعت های دیواری ، مچی و رومیزی تبلیغاتی در حال فعالیت است که جهت گسترش دادن زمینه کاری خود ، فروش باکس ست میناکاری گلدان و بشقاب تبلیغاتی و دیگر هدایای ارزشمند تبلیغاتی را در لیست محصولات خود جا داده است . این شرکت معتبر علاوه بر در نظر گرفتن تنوع بالای محصولات ، قیمت مناسبی را نیز برای عرضه آن ها به ویژه در خریدهای عمده در نظر گرفته است که باعث جذب مشتریان و فروش بالاتری از محصولات خود شده است که به علت مناسب بودن قیمت هدیه های تبلیغاتی خود ، مشتریان نیز اعلام رضایت نموده اند که تواسنته اند با کمترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات کاری خود ، به بیشتری میزان سود آوری دست یابند .

سفارش ساعت تبلیغاتی