ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7011
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7011

ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7011

مقدار: 100000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

خرید ست مدیریتی تبلیغاتی به عنوان تبلیغات در زمینه شغلی خود برای شرکت های بزرگ از تاثیر بسیار زیادی برخوردار می باشد که با استفاده از آن می توانید وسعت کاری خود را گسترش دهید . ست مدیریتی تبلیغاتی محصولی بسیار شیک است که به واسطه آن می توانید برند خود را در شرکت ها و موسسه های بزرگ مطرح نمایید .

تبلیغات شیوه ای است برای مطرح سازی زمینه شغلی و معرفی برند و خدمات خود در بین مردم که با استفاده از آن افراد می توانند مشتری جذب نموده و کسب در آمد بسیار بیشتری داشته باشند . یکی از روش های تبلیغات ، چاپ برند و آدرس یا شماره های مرتبط با شغل خود روی وسایلی که در دید عموم قرار دارند می باشد . ست مدیریتی یکی از این هدیه های تبلیغاتی است که شامل جعبه نفیس حاوی پاور بانک ، کابل یو اس بی ، فلش مموری ، روان نویس و شارژر فندکی می باشد که بسیار هم پر کاربرد می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید ست مدیریتی تبلیغاتی
فروشگاه آنلاین ایران زمان با وجود فعالیت در زمینه ارائه ساعت های تبلیغاتی ، دیگر هدایای تبلیغاتی شامل ست های مدیریتی تبلیغاتی را در انواع مدل ها و رنگ بندی را همراه با چاپ آرم و لوگوی شرکتی شما را نیز با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد که با مراجعه به آن می توانید از خرید آنلاین ست مدیریتی تبلیغاتی با مشاهده طرح های متنوع عرضه شده در فروشگاه و انتخاب طرح دلخواه ، بهره مند گردید . این فروشگاه معتبر در راستای ارائه خدمات بهتر و مقرون به صرفه تر ، قیمت ست تبلیغاتی مدیریتی را بسیار مناسب جهت خریدهای عمده برای مشتریان خود در نظر گرفته است .

سفارش ساعت تبلیغاتی