ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7014
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7014

ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7014

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

ست مدیریتی تبلیغاتی نفیس از جمله محصولاتی است که توسط شرکت ایران زمان عرضه شده است و با ارزش ترین هدیه تبلیغاتی محسوب می شود که بسیار موثر برای ارائه برندهای مختلف شرکتی می باشد . ست مدیریتی تبلیغاتی ارائه شده توسط این گروه تبلیغاتی برای برندهای مختلف ، دارای پاور بانک ، جا کارتی مغناطیسی ، سر کلیدی و خودکار می باشد که بسیار پر کاربرد بوده و تاثیر زیادی روی برند سازی دارد .

ست های مدیریتی تبلیغاتی عرضه شده در فروشگاه ایران زمان از رنگ و مدل های متنوعی برخوردار می باشد که افراد طبق رنگ سازمانی خود می توانند به انتخاب و خریداری آن بپردازند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

ست مدیریتی تبلیغاتی نفیس
فروشگاه اینترنتی ایران زمان مرکزی معتبر جهت خرید انواع هدایای تبلیغاتی نفیس می باشد که از لحاظ کیفیت بسیار مورد اطمینان می باشد . فروش ست مدیریتی تبلیغاتی نفیس در این فروشگاه آنلاین با قیمت بسیار مناسبی صورت می پذیرد که خریداران زیادی به همین جهت برای تبلیغات شرکتی خود ، از این طریق اقدام می نمایند که بسیار هم مقرون به صرفه و تاثیر گذار می باشد . هدایای تبلیغاتی نفیس ایران زمان بسیار متنوع بوده و هر فرد می تواند بر اساس نوع شغل خود به انتخاب بهترین و کاربردی ترین هدیه تبلیغاتی نفیس بپردازد .

سفارش ساعت تبلیغاتی