ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7015
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7015

ست مدیریتی تبلیغاتی کد 7015

مقدار: 10000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

هدایای تبلیغاتی خاص ارائه شده در شرکت ایران زمان بسیار متنوع می باشد که از جمله با ارزش ترین آن ها می توان به ست مدیریتی تبلیغاتی که شامل جعبه نفیس حاوی کیف پول ، سرکلیدی ، فلش مموری و خودکار بوده ، اشاره نمود . بسیاری از خریداران جهت تبلیغ و مطرح سازی برند خود به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص و ارزان هستند که با مراجعه آنلاین به فروشگاه ایران زمان می توانند از مشاهده مدل های متنوع و خرید محصول مورد پسند با قیمت بسیار مناسب خود بهره مند گردند .

هدایای تبلیغاتی خاص و جدید عرضه شده در این فروشگاه معتبر بسیار متنوع است که زمینه کاری شما مشخص کننده نوع هدیه تبلیغاتی تان می باشد ، زیرا هدایای تبلیغاتی خاص قیمت نسبتا بیش تری داشته که پیشنهاد می کنیم در این زمینه به گونه ای سرمایه گذاری نمایید که بتوانید بعد از مدتی با تبلیغات ، آن را با سود بیشتری به خود برگردانید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

هدایای تبلیغاتی خاص
فروشگاه ایران زمان دارای انواع هدیه های تبلیغاتی می باشد که قیمت آن ها را جهت خریدهای عمده بسیار مناسب در نظر دیده است . فروش هدایای تبلیغاتی خاص در این فروشگاه معتبر در مدل های مختلفی چون ست تبلیغاتی مدیریتی صورت می پذیرد که شامل وسایلی پر کاردبرد برای مدیران بوده و به همین جهت از تاثیر بسیار زیادی در تبلیغ برند و آرم و لوگوی شرکتی شما برخوردار خواهد بود . با مراجعه به فروشگاه آنلاین ایران زمان می توانید مدل های متنوع آن را مشاهده نموده و برای خرید ست مدیریتی تبلیغاتی برای کارکنان شرکت خود جهت تبلیغات اقدام نمایید .

سفارش ساعت تبلیغاتی