ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای

مقدار: 10000000 عدد

مشخصات فنی محصول

28 cm
• سایز :
24 cm
• ابعاد چاپ :
12 عدد
• تعداد در کارتن :
نقره ای - طلایی
• رنگ قاب موجود :
سفارش بالای 50 عدد پذیرفته می شود .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

حتما تا به الان درمورد هدایای تبلیغاتی شنیده اید ، هدایای تبلیغاتی ، سعی می کنند تا آرم و لوگوی شرکت شما را به نمایش بکشند و شما را در ذهن مخاطب هک کنند . هدایای تبلیغاتی اغلب در نمایشگاه ها و کنفرانس ها برای بهتر نشان دادن برند شرکت مورد نظر و تبلیغات استفاده می شود . با استفاده از هدایای تبلیغاتی شما می توانید توانایی های خود را در ذهن مشتریان و مخاطبان خود به تصویر بکشید و خیال آن ها را از بابت محصول خود راحت کنید . محصولات تبلیغاتی به نوعی مزیت های موجود در یک شرکت را به مردم نشان می دهد ، این که آن شرکت چه توانایی های دارد و چه خدمتی می تواند به مردم ارائه دهد . شما در هر شغلی که فعالیت می کنید باید بتوانید تا شغل و کار خود را به مردم معرفی کنید و تبلیغات انجام دهید . این کار تنها از راه دادن هدایای تبلیغاتی امکان پذیر می باشد . البته این تنها راه نیست ولی قطعا می تواند بهترین راه و کوتاه ترین راه باشد . محصولات زیادی هستند که شما می توانید با سفارش آن آرم و لوگوی شرکت خود را روی آن هک کنید و در اختیار مشتریان بگذارید و یک تصویر خوب از خود در ذهن مخاطب بسازید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

از آن جایی که ساعت های دیواری نسبت به سایر وسایل کارایی بیشتری دارند و در تمامی مکان ها می توان از آن ها استفاده کرد ، پس می تواند بهترین گزینه برای تبلیغات شما به حساب بی آید . ساعت های دیواری تبلیغاتی مدل نقره ای که در دو رنگ نقره ای و طلایی تولید می شود یکی از ماندگار ترین هدایای تبلیغاتی خواهد بود که می توانید در اختیار مشتریان و شرکت های مورد نظر قرار دهید . افرادی که قصد خرید ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان را دارند می توانند برای سفارش به فروشگاه تبلیغاتی ایران زمان مراجعه کنند .

سفارش ساعت تبلیغاتی