ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا

مقدار: 100000 عدد

مشخصات فنی محصول

31/5cm
• سایز :
18cm
• ابعاد چاپ :
10 عدد
• تعداد در کارتن :
سبز - آبی - سیاه - نارنجی - قرمز - زرد - سرمه ای
• رنگ قاب موجود :
پذیرش سفارش رنگ دلخواه شما در صورت تیتراژ بالای 500 عدد امکان پذیر است .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

یکی از پر کاربرد ترین وسایل به ویژه در محیط های کاری که تاثیر به سزایی را بر روی ذهن افراد می گذارد و نگاه را به سمت خود معطوف می سازد ساعت دیواری می باشد که در فروشگاه ایران زمان به صورت چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی برای معرفی و نمایش برند عرضه می گردد . زیرا با نگاه کردن بر ساعت برند شرکت مورد نظر در ذهن افراد نقش می بندد و این موضوع سبب شناخته تر شدن نام شما و فعالیت کاری شما می گردد . با توجه به این موضوع فروشگاه ایران زمان با ارائه گالری متنوع ساعت های دیواری تبلیغاتی در قاب های رنگی متنوع و سایز های مختلف به همراه شکل هندسی دایره ، مستطیل و مربع امکان انتخاب را برای خریداران آسان تر نموده است . ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تیدا یکی از نمونه محصولات فروشگاه ایران زمان می باشد که با طراحی منحصر به فرد خود توانسته نظر بسیاری را به سمت خود جلب نماید . 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

چاپ ساعت دیواری تبلیغاتی با طرح دلخواه خریداران در طیف رنگی گسترده قاب در فروشگاه ایران زمان بنا به درخواست خریداران جهت معرفی و برندینگ شدن مهیا شده است که به صوت تلفنی و حضوری امکان سفارش را میسر ساخته است . امکان سفارش در این فروشگاه با حداقل 50 عدد تا بالای 500 عدد برای خریداران مهیا می باشد .

سفارش ساعت تبلیغاتی