ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1 ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1 ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1 ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1 ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1 ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل نگین 1

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

33*25 cm
• سایز :
28/5*16/5 cm
• ابعاد چاپ :
12 عدد
• تعداد در کارتن :
سبز - آبی - سیاه - نارنجی - قرمز - زرد - سرمه ای
• رنگ قاب موجود :
پذیرش سفارش رنگ دلخواه شما در صورت تیتراژ بالای 500 عدد امکان پذیر است .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

یکی از بهترین راه های تبلیغات برای جذب مشتری ، ساعت تبلیغاتی دیواری است که نقش بسزایی در برندینگ شدن و فروش بالا دارد . ساعت دیواری یکی از وسیله های پرکاربرد است . استفاده از هدایای تبلیغاتی از قبیل ساعت دیواری تبلیغاتی ، می تواند لوگو و آرم شما را در ذهن ها باقی بگذارد و برند شما را به قدرتی ماندگار برای تبدیل شدن به یک نام خانوادگی تبدیل می کند . دادن ساعت تبلیغاتی دیواری با برند ثبت شده تان روی آن و نصب آن در شرکت ها و مکان های پررفت و آمد ، به افراد اجازه می دهد نام تجاری شما را ببینند .
ساعت دیواری تبلیغاتی مستطیل شکل مدل نگین یکی از زیباترین و ساده ترین ساعت های دیواری تبلیغاتی است که در رنگ های گوناگون توسط شرکت ایران زمان عرضه می شود که در ابعاد 33 در 25 تولید می شود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

سفارش انواع ساعت های تبلیغاتی دیواری را می توانید به صورت حضوری و یا از طریق شماره تلفن های  02133709237 یا 02133709232 و همراه : 09902892509 انجام دهید . سفارش این ساعت ها باید بیشتر از 50 عدد باشد . قیمت ساعت های دیواری تبلیغاتی که توسط شرکت ایران زمان ارائه می شود ، قیمت عمده و قیمت تولیدی می باشد .

سفارش ساعت تبلیغاتی