ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

33*29 cm
• سایز :
32*28 cm
• ابعاد چاپ :
12 عدد
• تعداد در کارتن :
• رنگ قاب موجود :
سفارش بالای 50 عدد پذیرفته می شود .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

ساعت های دیواری تبلیغاتی می توانند به عنوان بهترین و ماندگار ترین هدیه مورد استفاده قرار بگیرند . این ساعت های تبلیغاتی دیواری در مدل ها و طرح ها و رنگ های متنعی تولید می شوند که میتوان به ابعاد مربع و دایره آن در زیبا ترین رنگ ها اشاره کرد . فروشگاه اینترنتی ایران زمان تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی از جمله ساعت های تبلیغاتی دیواری ، ساعت های تبلیغاتی رومیزی و ساعت های تبلیغاتی مچی و ... می باشد . ساعت های دیواری تبلیغاتی به دلیل ابعاد بزرگ تری که دارند خیلی راحت تر به چشم  می آیند و راحت تر دیده می شوند . اما فراموش نکنید که سایر هدایای تبلیغاتی هم ویژگی ها و خصوصیات خود را دارند و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده اند . شرکت ها برای این که برند سازی کنند و نام شرکت خود را بر سر زبان ها بی اندازند سعی می کنند تا جایی که می توانند از تبلیغات استفاده کنند ، که یکی از این تبلیغات استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . ساعت های دیواری تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که نمونه ای از زیباترین و جذاب ترین آن ساعت دیواری تبلیغاتی مدل تی وی می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

ساعت تبلیغاتی مدل تی وی یکی از زیباترین ساعت هایی است که این شرکت برای تبلیغات مختلف در نظر گرفته است . رنگ هایی که فروشگاه اینترنتی ایران زمان برای قاب دور این ساعت دیواری زیبا در نظر گرفته است بسیار متنوع می باشد و شما می توانید با نوجه به سلیقه خود ساعت دیواری تبلیغاتی مورد نظر خود را به قیمت عمده خریداری کنید .

سفارش ساعت تبلیغاتی