ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

• سایز :
• ابعاد چاپ :
• تعداد در کارتن :
• رنگ قاب موجود :
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

یکی از پرکاربرد ترین وسایلی که در هر مکان و فضایی قابل استفاده می باشد ساعت دیواری است . ساعت های دیواری می توانند لحظات خوب و به یاد ماندنی را برای ما بسازنند . با توجه به این که ساعت های دیواری در هر جایی کاربرد خود را حفظ کرده است ، این روز ها تولید و فروش ساعت های تبلیغاتی دیواری تا حدود زیادی افزایش پیدا کرده است . برخی از شرکت های تولید کننده محصولات برای ان که خود را به خوبی به مخاطب و مشتری معرفی کنندو در ذهن آن ها نقش ببندند ، از ساعت های دیواری تبلیغاتی به عنوان یک هدیه زیبا و نفیس استفاده می کنند . چرا که ساعت های دیواری بهترین وسیله برای تبلیغ و به نمایش گذاشتن نام و آرم یک شرکت می باشد . مردم در طول روز با ساعت سرو کار دارند و هنگامی که آرم و لوگوی یک شرکت درون صفحه یک ساعت به چاپ رسیده باشد ، باعث می شود که ماندگاری در ذهن مخاطب افزایش پیدا کند .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

ساعت های تبلیغاتی که به عنوان هدیه برای کارمندان و کارکنان در نظر گرفته می شود نمونه های متفاوتی دارد که یکی از آن ها ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانا می باشد این ساعت به صورت دایره شکل و در رنگ های سیاه ، سفید ، نارنجی ، زرد و نارنجی تولید می شود و زیبایی بی نظیر و فوق العاده ای دارد . برای این که این ساعت را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی سفارش دهید می توانید به فروشگاه اینترنتی ایران زمان مراجعه کنید و پس از مشاهده قیمت های موجود محصول مورد نظر خود را به صورت تلفنی به قیمت عمده سفارش و خریداری کنید .

سفارش ساعت تبلیغاتی