ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل سانتا

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

32 cm
• سایز :
23/5 cm
• ابعاد چاپ :
10 عدد
• تعداد در کارتن :
سبز - آبی - سیاه - نارنجی - قرمز - زرد - سرمه ای
• رنگ قاب موجود :
پذیرش سفارش رنگ دلخواه شما در صورت تیتراژ بالای 500 عدد امکان پذیر است .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

فروشگاه آنلاین ایران زمان در  تولید هدایای تبلیغاتی فعالیت گسترده ای را دارد که در شهر کاشان نیز واقع شده است . ساعت های تبلبغاتی از جمله بهترین هدیه های  تبلیغاتی برای ماندگار شدن هر چه بیشتر در ذهن مخاطب و مشتریان می باشد . یکی از با کیفیت ترین ساعت های دیواری تبلیغاتی که در شرکت ایران زمان تولید و ارائه می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد ، ساعت های دیواری تبلیغاتی مدل سانتا می باشد . ساعت های دیواری مدل جدید سانتا در سایز و ابعاد 32 سانتی متر تولید می شود . این ساعت های دیواری جدید تبلیغاتی به دلیل این که در قاب های رنگی متفاوتی تولید شده است تا حدود زیادی انتخاب را برای مشتریان و شرکت های مختلف راحت تر کرده است و مشتریان می توانند بر اساس رنگ مورد نظر خود قاب ساعت دیواری خود را سفارش و خریداری کنند . شما می توانید ساعت های دیواری تبلیغاتی مدل سانتا را در رنگ های سیاه ، سرمه ای ، نارنجی ، قرمز و زرد سفارش دهید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه
برای سفارش ساعت های تبلیغاتی جدید و زیبا می توانید به سایت ایران زمان مراجعه کنید و در صورت تمایل و انتخاب ساعت دیواری تبلیغاتی مورد نظر خود به صورت تلفنی اقدام کنید . این شرکت سفارشات خود را به صورت تلفنی می پذیرد . شرکت ایران زمان علاوه بر ساعت های دیواری تبلیغاتی دارای ست های مدیریتی و ادارای تبلیغاتی ، جا کارتی های تبلیغاتی ، جاسوییجی تبلیغاتی و بسیاری از محصولات و هدایای تبلیغاتی دیگر می باشد .
سفارش ساعت تبلیغاتی