ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

32 cm
• سایز :
30 cm
• ابعاد چاپ :
10 عدد
• تعداد در کارتن :
کروم
• رنگ قاب موجود :
سفارشات بالای 50 عدد پذیرفته می شود .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

شرکت ایران زمان یکی از شرکت های تبلیغاتی در زمینه  تولید و عرضه انواع ساعت های زیبا و نفیس در طرح و نقش های مختلف با توجه به سلیقه مشتری می باشد . به این صورت که صفحه ساعت های تبلیغاتی ، آرم و یا لوگوی شرکت های مختلف را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به یادماندنی به سایر شرکت ها هدیه می کند . به گونه ای که نام شرکت و برند خود را وارد محل کار خصوصی شرکت های دیگر و محیط های کاری سایر مخاطبین نموده ایم ، چنانچه آن ها با برنامه ریزی های روزانه خود و تقسیم زمان بندی های خود با توجه به ساعت دیواری که با برند ما تبلیغ شده ، در معرض دید مخاطب قرار می گیرد به طوری که باعث می شود برند و تبلیغاتی که توسط شرکت در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار گرفته است در روز چندین بار تکرار و مرور شود و همین باعث خواهد شد که ما در ذهن مخاطب و یا مشتری با اعتبار و اعتماد بیشتری ظاهر شویم . نمونه ای از زیباترین ساعت دیواری تبلیغاتی که در این شرکت تولید شده است ساعت تبلیغاتی دیواری مدل کارن می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل کارن در ابعاد مربع و در سایز 32 سانتی متر تولید می شود . صفحه این ساعت زیبا برگرفته شده از طرح مورد نظر شما خواهد بود برای این که شما بتوانید محصول خود را بهتر برای مخاطب به نمایش بگذارید و تبلیغ کنید قابی که برای این ساعت دیواری استفاده شده است کروم می باشد که زیبایی بی نظیری دارد . به همین دلیل این ساعت دیواری گاها با نام ساعت دیواری مدل کروم شناخته می شود .

سفارش ساعت تبلیغاتی