راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان

یکی از راه کار های شرکت ها و سازمان ها در بحث بازاریابی برای تبلیغ و برند سازی در میان مخاطبان هدف را می توان استفاده از هدایای تبلیغاتی بیان نمود. اما گاها در انتخاب این هدایای به ویژه برای سازمان های نوپا که میزان هزینه و بودجه کمی را برای این امر اختصاص داده اند یکی از دغدغه های اصلی خرید بهترین هدایای تبلیغاتی می باشد که بتواند بر روی مخاطب هدف شما تاثیر گذاشته و برند و لوگوی شما را در ذهن ها ماندگار نماید.
لذا در همین راستا در باب راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان دست نوشته زیر تهیه گشته است تا شما را با انواع هدیه های مناسب در این زمینه که از قیمت ارزانی نیز برخور دارند آشنا نمایید و دست شما را در این زمینه برای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان باز نگه دارد.

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان
در باب معرفی هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می توان هدایای مختلفی را بیان نمود که بسته به نوع کسب و کار و حتی نیاز مشتریان می توانید به انتخاب آن بپردازید. در جهت معرفی این هدایا به عنوان یک راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- خودکار تبلیغاتی: یکی از انواع هدایای تبلیغاتی پر کاربرد که هنوز هم با به روی کار آمدن تکنولوژی مورد استفاده قرار می گیرد را می توان همین نوع هدیه بیان نمود که علاوه بر کاربردی بودن و تاثیر گذاری آن بر روی برندینگ شدن شما از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. یکی از مزایای خرید این نوع هدیه تنوع بالای آن بوده که دست شما را با توجه به این که نوع مشتری شما چه شخصیتی می باشد باز نگه می دارد.
در بیان معرفی انواع این نوع از خودکار های تبلیغاتی می توان به موراد زیر اشاره نمود:
1.خودکار پلاستیکی تبلیغاتی: یکی از دسته خودکار های تبلیغاتی می باشد که از رنج قیمتی پایین برخوردار است و می توانید از آن برای معرفی برند خود در میان عوام استفاده نمایید.
2.خودکار فلزی تبلیغاتی: این نوع از هدیه از نوع اول آن بهتر بوده و دارای کیفیت بالاتری می باشد. به عنوان یک نوع هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت که دارای زیبایی و کیفیت نیز باشد توصیه می گردد این نوع از خودکار ها را انتخاب نمایید.
3.ست خودکار و روان نویس تبلیغاتی: در صورتی که می خواهید یک شرکت یا سازمان معتبری را در زمره مشتریان خود قرار دهید و در پی هدیه تبلیغاتی هستید که هم از قیمت مناسب برخوردار باشد و هم به نوعی از هدایای تبلیغاتی لاکچری به حساب آید می توانید از این ست تبلیغاتی استفاده نمایید.
- لیوان تبلیغاتی: این نوع از هدیه به عنوان یکی از وسایلی که فرد هدیه گیرنده می تواند بر روی میز کاری خود قرار دهد و از آن استفاده نماید تاثیر گذاری زیادی را برای برند شرکتی شما به همراه دارد. زیرا قرار گیری این نوع از لیوان های تبلیغاتی بر روی میز کاری سبب می شود علاوه بر استفاده کننده از این هدیه افراد دیگر را به مشاهده وادار نماید و در نتیجه برند شما در ذهن ها حک گردد. در باب این نوع از هدیه نیز می توان به لیوان تبلیغاتی سرامیکی و حتی لیوان پلاستیکی تبلیغاتی اشاره نمود.
- آفتابگیر تبلیغاتی: کاربرد این نوع از هدیه را می توان در استفاده از جلوی خودرو های پارک شده برای جلوگیری از ورود آفتاب به خودرو بیان نمود که با چاب برند شرکتی خود بر روی آن هم می توانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی کاربردی برای شخص هدیه گیرنده باشید و هم برند خود را در معرض نمایش قرار دهید.
- ساک دستی تبلیغاتی: این نوع از هدیه تبلیغاتی مناسب برای جابه جایی و حمل بروشور و دفترچه یا وسایل مورد نیاز هدیه گیرنده می باشد که از قیمت ارزان برخوردار می باشد و با حمل و جابه جایی آن برند شما در دیدرس قرار می گیرد.
- جا کلیدی تبلیغاتی: این نوع از هدایای تبلیغاتی مفید و ارزان که در دو نوع فلزی و چرمی می باشد یکی از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان می باشد که می تواند مناسب برای ارائه هدیه به مخاطبان هدف باشد.
- جاکارتی تبلیغاتی: این نوع از هدیه را می توان در میان هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت با کاربرد بالا به سبب استفاده از انواع کارت های بانکی، کارت شناسایی و ... بیان نمود که در دو نوع جاکارتی تبلیغاتی مغناطیسی و جاکارتی چرمی در بازار موجود می باشد.
حال که با انواع هدایای تبلیغاتی ارزان آَشنا شدید لازم است تا شما را در زمینه سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان و خرید آن آشنا نماییم.

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان
در باب خرید هدایای تبلیغاتی ارزان و پر کاربرد با کیفیت بالا می توانید از هدایای تبلیغاتی ارزان تهران در شرکت تولید کننده هدایای تبلیغاتی ایران زمان به سفارش و چاپ هدایای تبلیغاتی ارزان اقدام نمایید. در باب خرید این نوع از هدایای تبیلغاتی لازم است تا به این نکته توجه نمایید که تعداد تیراژ چاب و حداقل سفارش هر یک از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت 50 عدد می باشد. امکان سفارش و خرید از این مجموعه به شکل حضوری و به شکل آنلاین از طریق تماس تلفنی امکان پذیر می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  سفارش هدایای تبلیغاتی
•  انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی برای کارمندان
•  سفارش ساعت دیواری تبلیغاتی
•  انواع هدایای تبلیغاتی جدید ، ارزان و خاص
•  10 هدایای تبلیغاتی مخصوص دفاتر بیمه و بانک ها
سفارش ساعت تبلیغاتی