سفارش هدایای تبلیغاتی

پخش هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی ابزاری است که می تواند احساسات مشتریان را برانگیزد و آن ها را به مشتریاتن دایمی شما تبدیل کند.
یکی از بهترین ابزارها برای نشان دادن حرفه و کار خود و معرفی خدمات شرکت و سازمان، سفارش هدایای تبلیغاتی مرتبط با شغل و حرفه خود است که اگر کاربردی باشد می تواند بهترین تاثیر را روی مشتری و هدیه گیرنده بگذارد. بدین صورت که آرم و لوگو و شعار تبلیغاتی روی آن هدیه با دستگاه لیزر حک می شود.
این نوع هدیه دادن به افراد فرصت می دهد تا نام و آرم شرکت و شغل شما را ببینند و بدین صورت کسب و کار شما در معرض دید همگان قرار می گیرد و به برندینگ شدن شما کمک می کند.

سفارش انواع هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی به دسته های مختلف تقسیم می شوند. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص.
ما باید در انتخاب هدایای تبلیغاتی به نوع مخاطب و شغل خود نیز توجه کنیم.
اگر اول کار هستید و به دنبال فرصتی برای دیده شدن هستید و نمی خواهید هزینه زیادی در این زمینه صرف کنید بهتر است از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت که کاربرد بالایی دارد و برای تمامی قشر جامعه مناسب است استفاده کنید. خرید خودکار تبلیغاتی می تواند یک هدیه ارزان قیمت پر کاربرد باشد. کیف مدارک، کیف کارت عابر بانک میز می تواند هدایای دیگر ارزان باشد.
مقاله مربوطه: راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت
ولی در برخی از مواقع دادن هدایای تبیغاتی نه تنها فایده ندارد بلکه یک ضد تبلیغ نیز محسوب می شود. برای مثال شما به استاد دانشگاه و یا صاحب شرکت بزرگ بخواهید یک خودکار تبلیغاتی و یا ماگ ارزان بدهید. مسلما می تواند تاثیر منفی برای شغل شما داشته باشد.
ارائه هدایای تبلیغاتی خلاق می تواند هدیه گیرنده را به وجه آورد. برای مثال دادن فلش مموری تبلیغاتی که این روزها بیشتر افراد از آن استفاده می کنند می تواند هدیه مفید و پر کاربرد باشد.
در برخی از مواقع برخی از افراد در دادن هدایای تبلیغاتی کمی سیاست و هوشیاری به خرج می دهند و هدیه ای را انتخاب می کنند که علاوه بر اینکه هدیه گیرنده از آن استفاده مفید می کند برای نشان دادن به بقیه افراد نیز مناسب می باشد. برای مثال، دادن ساعت دیواری تبلیغاتی لوکس به افراد می تواند نشان دادن آرم و لوگو و تبلیغ شما را همگانی کند و در دیده شدن شما نقش بالایی داشته باشد.

پخش هدایای تبلیغاتی
بزرگترین مرکز پخش هدایای تبلیغاتی را شرکت ایران زمان دارد که متنوع ترین و پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی را به صورت عمده پخش می کند. این شرکت توانسته است ارسال انوع هدایای تبلیغاتی به شهرهای مختلف کشور را داشته باشد و این هدایا را با قیمت تولیدی و عمده به فروش برساند. ارگان ها، سازمان ها، افرادی که حرفه و کسب و کار کوچک دارند می توانند با توجه به موقعیت مالی و شغالی خود، این هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنند و مشتریان خود را بیشتر کنند.
کافی است شما با شماره تلفن های وارد شده در قسمت ارتباط با ما شرکت ایران زمان تماس گرفته و سفارش خود را انجام دهید. شما می توانید شغل و حرفه و موقعیت مالی خود را به مشاورین ایران زمان مطرح کنید و مشاورین شما را در انتخاب بهترین نوع هدیه یاری می رسانند.
این مرکز پخش هدیه تبلیغاتی در تهران، انواع هدایای تبلیغاتی اعم از ساعت های دیواری تبلیغاتی، خودکارهای ارزان قیمت و لوکس، انواع روان نویس ها در جعبه های لوکس، ساعت های رومیزی، ست های مدیریتی تبلیغاتی، فلش مموری های تبلیغاتی و انواع هدایای تبلیغاتی الکترونیکی .. را با قیمت تولیدی به فروش می رساند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  10 هدیه تبلیغاتی مفید
•  مناسب ترین هدایای تبلیغاتی سال 99
•  پیشنهاد هدایای تبلیغاتی برای عید
•  هدایای تبلیغاتی خاص برای این که در ذهن مشتری بمانید
•  خودکار نفیس تبلیغاتی برای یک تبلیغات سود آور
سفارش ساعت تبلیغاتی