بازاریابی با استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی

کسب درآمد ازطریق ساعت های دیواری تبلیغاتی

یکی از موثر ترین روش هایی که شما می توانید با استفاده آن بازایابی شرکت خود را انجام دهید و کار و حرفه خود را به سرعت گسترش بدهید استفاده از ساعت های تبلیغاتی دیواری می باشد . شما برای این که محصولات تبلیغاتی را انتخاب کنید باید جوانب زیادی را مد نظر قرار دهید و سپس هدیه تبلیغاتی خود را خریداری کنید . یکی از مهم ترین عواملی که باید بسنجید این است که آیا هدیه تبلیغاتی شما کاربردی است و آیا افراد می توانند مداوم از ان ها استفاده کنند یا خیر ؟ یکی از هزاران هدایای تبلیغاتی که در بازار موجود می باشد ساعت های دیواری تبلیغاتی است .


ساعت های تبلیغاتی که دارای مارک می باشند به راحتی می توانند نام تجاری شرکت و همچنین لوگو و شعار ها و همچنین اطلاعاتی را که مخصوص برند و نام شرکت شما می باشد را حمل کند و آن را به مجموعه زیادی از افراد نمایش دهد چرا که شما تنها با دادن یک ساعت دیواری تبلیغاتی به شخصی تعداد افراد زیادی را در جریان کارخود قرار می دهید و این بدان معناست که زمانی که شخص ساعت دیواری تبلیغاتی را در محل کار خود نصب می کند این ساعت که نام برند و لوگوی شما روی آن هک شده است در معرض همکاران و مشتریان آن ها قرار می گیرد همچنین اگر این ساعت دیواری تبلیغاتی را در منزل خود نصب کند در واقع اعضای خانواده خود را با کار و حرفه شما آشنا می کند . 

بازاریابی با استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی
شما می توانید این ساعت های تبلیغاتی زیبا در در تعداد بالا سفارش دهید و آن ها را در مناسبت های خاص و یا هنگام برگزاری نمایشگاه های تجاری خود به افراد زیادی هدیه دهید . شما حتی می توانید از ساعت های تبلیغاتی دیواری در محل کار خود نیز استفاده کنید و حتی شما مدیران عزیز می توانید ساعت های تبلیغاتی را به افراد خاص مانند شرکت های همکار و کسانی که به شغل و حرفه خود مرتبط هستند و همچنین افرادی مانند ریئس های بانک ها و .... که با آن ها در تعامل هستید هدیه بدهید . حتی شما می توانید برخی از این اقلام و هدایا را برای مشتریان ثابت و دائمی خود در نظر بگیرید و مطمن باشید این امر سبب می شود تا مشتریان شما وفادار بمانند و مشتریان دیگری را جذب کار شما می کنند . این هدایای تبلیغاتی شما می تواند در کنار سایر هدایا مانند دفترچه یادداشت ، ساعت رومیزی . ماشین حساب و ... در یک بسته بندی زیبا و شیک قرار بگیرند و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ویژه ارائه شود .
قبل از این که بخواهید برای بازاریابی شرکت خود ساعت دیواری تبلیغاتی سفارش دهید باید ابتدا یک طرح خاص ساعت را در نظر بگیرید و همچنین مکان هایی که می خواهید ساعت دیواری تبلیغاتی را در آن استفاده کنید بسنجید . شما باید از ساعت های تبلیغاتی استفاده کنید که دارای جذابیت ویژه ایی باشند و حس خوبی را به مخاطب منتقل کنند و همچنین با جامعه هدف شما متفاوت نباشد . بعضی از ساعت های دیواری تبلیغاتی دارای دماسنج نیز می باشند یا به عنوان مثال مجهز به سلول خورشیدی برای شارژ مجدد باطری هستند . برخی دیگر از ساعت های تبلیغاتی دیواری این قابلیت را دارند که چند منطقه زمانی مختلف را به نمایش می گذارند .
به بیانی دیگر شما یک هدیه تبلیغاتی را که می تواند توسط بسیاری از افراد در یک زمان دیده شود را می خواهید انتخاب کنید که از جمله محصولاتی است که مردم آن را دوست دارند و به آن اهمیت فراوانی می دهند چرا که آن ها مایل هستند تا به وسیله آن زمان را بفهمند . ساعت های تبلیغاتی دیواری یکی از بزرگ ترین و مهم ترین آیتم های بازاریابی برای شما می باشد آن هم به این دلیل که افراد به طور مداوم به آن ها نگاه می کنند . از این رو شما در ذهن آن ها هک می شوید و یکی از قاعده های کلی بازاریابی دیده شدن و تکرار شدن است زیرا دیده شدن سبب می شود تا مشتریان بیشتر جذب شود . اگر شما برای تبلیغ کار و حرفه خود از وسایل دیگری استفاده می کردید به دلیل این که زیاد در چشم نبود زود از خاطر آن افراد می رفتید . شما اگر بتوانید ساعت دیواری تبلیغاتی خود را به گونه ایی از لحاظ ظاهر با کار و حرفه خود مرتبط کنید تاثیر و نتایج مثبتی که از این ساعت ها می گیرید دو چندان می شود و همچنین به آسانی بتوانید آن را به دیوار اتاق کار یا منزل خود آویزان کنید . به عنوان مثال اگر شما مدیر یک مجموعه غذایی هستید می توانید طرح ساعت دیواری تبلیغاتی خود به شکل محصولات غذایی در بیاورید . نکته ایی که در این زمینه حائز اهمیت است و باید آن را رعایت کنید این است که نام برند و لوگوی شرکت خود را به گونه ایی روی محصول تبلیغاتی چاپ کنید که به وضوح دیده شود .
ساعت های تبلیغاتی دیواری یکی از محصولات تبلیغاتی است که به نظر می رسد هیچگاه کارایی خود را از دست نمی دهد و هیچگاه از مد نمی افتد . دومین گام بعد از انتخاب ساعت تبلیغاتی مناسب شما باید به دنبال بهترین شعار برای کار خود باشید و همچنین گروه های فعال و مورد هدف خود را مشخص کنید .
خرید انواع ساعت های تبلیغاتی دیواری از شرکت ایران زمان
شرکت ایران زمان یکی از بزرگ ترین تولید کنند گان و کمپین هایی است که در زمینه تولید انواع محصولات تبلیغاتی اشتغال دارد . از جمله محصولات این شرکت که شما می توانید آن ها را در فروشگاه اینترنتی این مجموعه مشاهده کنید شامل انواع ساعت های تبلیغاتی دیواری ، انواع خودکار های پلاستیکی و فلزی تبلیغاتی ، انواع جاکارتی های تبلیغاتی و ..... اشاره کرد که شما عزیزان می توانید این هدایای تبلیغاتی را به صورت عمده خریداری کنید . همچنین شرکت ایران زمان محصولات خود را به صورت تلفنی به فروش می رساند بنابراین جهت ارتباط با واحد فروش و مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید .
تلفن تماس : 02133709237-02133709232
همراه : 09902892509

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  هدایای الکترونیکی تبلیغاتی خاص و خلاقانه
•  سفارش ساعت دیواری تبلیغاتی
•  نقش هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری و نحوه تبلیغ موثر
•  کیف مدارک تبلیغاتی چه کاربردی در حوزه تبلیغاتی برند شما دارد؟
•  چاپ تبلیغات روی خودکار با قیمت ارزان
سفارش ساعت تبلیغاتی