چاپ تبلیغات بر روی انواع لیوان و ماگ

چاپ روی لیوان سرامیکی

شما برای تبلیغ شغل و تجارت خود راه هایی زیادی را پیش رو دارید اما نکته ایی که در این جا حائز اهمیت است این است که آیا راه کار و راه حلی که شما انتخاب کرده اید مناسب است و شما را به هدفتان نزدیک می کند یا خیر اگر شما را به هدف و کسب  سود و درآمد بیشتر کمک می کند تمامی تلاش خود را برای انجام آن کار به کار ببندید . تحقیقات نشان داده است که تبلیغات یکی از موثر ترین و کاربردی ترین روش هایی است که سبب می شود که شما در آن شغل و حرفه ایی که هستید سریع تر دیده شوید . شرکت ایران زمان یکی از بزرگ ترین شرکت هایی هستند که به تولید محصولات تبلیغاتی خاص و متنوع می پردازد . محصولاتی که این شرکت تولید می کند نظیر انواع لیوان های سرامیکی تبلیغاتی ، انواع ساعت های دیواری تبلیغاتی ، انواع خودکار های پلاستیکی و فلزی تبلیغاتی و .... می باشد که از آن جایی که تنوع محصولات زیاد است کار را برای بسیاری از مشتریان در انتخاب سخت کرده است .

چاپ تبلیغات بر روی انواع لیوان و ماگ
یکی از بهترین روش ها برای تبلیغ کار و حرفه خود این است که نام برند و لوگوی شرکت خود را به همراه یک شعار خاص و مخصوص بر روی یک محصول تبلیغاتی هک کنید و این محصول تبلیغاتی ویژه می تواند انواع لیوان های سرامیکی و   ... باشد و شما این هدایای زیبا و دلنشین را در مناسب ها و مراسم های خاص به دوستان و نزدیکان و همچنینی مشتریان فعال خود هدیه بدهید و به وفادار بودن آن ها بیافزاید . در واقع به بیانی دیگر چاپ عکس روی لیوان این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید معرفی ماندگار و خاص و همچنین شایسته از فعالیتتان را به مخاطبان خود منتقل کنید . در واقع شرکت ایران زمان این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید انواع مختلف طرح ها و تصاویر و همچنین عکس مخاطبان را داشته باشید و آن ها را در هر تعداد که بخواهید برای شما تولید می کند . در واقع قیمت این لیوان های تبلیغاتی با توجه به کیفیت و جنس محصولات بسیار مقرون به صرفه و باور نکردنی است . به بیان دیگر چاپ روی انواع لیوان های سرامیکی تخصص شرکت ایران زمان می باشد .
به عبارتی چاپ عکس روی لیوان و همچنین تولید انواع مختلف لیوان های تبلیغاتی در ایران و سایر نقاظ جهان به عنوان یک فاکتور مهم و مفید در امر تبلیغات می باشد  چرا که این محصول تبلیغاتی ریبا و منحصر به فرد به میزان زیادی کاربردی می باشد و یک شخص می تواند بیشترین میزان استفاده از این محصول را داشته باشند . شرکت ایران زمان به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده محصولات تبلیغاتی  بهترین ارائه دهنده این مدل از خدمات یعنی چاپ روی لیوان های تبلیغاتی را نسبت به مشتریان عزیز و ارجمند خود انجام می دهد .
این لیوان های تبلیغاتی سرامیکی که در رنگ بندی های زیبا و متنوع در طرخ و نگاره های خاص و دلنشین  تولید شده اند را که روی آن ها از بهترین کیفیت چاپ زده شده است قابل استفاده و شست وشو نیز می باشند و بر خلاف لیوان های یک بار مصرف دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشند و شما با استفاده در دراز مدت سبب می شوید تا از هزینه های اصافی همچون این موارد جلوگیری کنید . به همین دلیل است که ما به شما مدیران و مشتریان عزیز پیشنهاد می دهیم  لیوان های تبلیغاتی را برای تبلیغ شغل خود سفارش دهید چون از محبوبیت ویژه ایی در بین مردم و مصرف کنندگان برخوردار است .
شرکت ایران زمان لیوان های تبلیغاتی خود را در غالب های لیوان های تبلغاتی سرامیکی دسته و لبه رنگی ، لیوان های تبلیغاتی سرامیکی ، ست فنجان و زیر لیوانی و همچنین فنجان و نعلبکی را در رنگ بندی های زیبایی تولید می کند که هر کس بسته به نوع سلیقه خود آن ها را برای تبلیغ شرکت خود انتخاب کند .

کدام سمت لیوان چاپ کنیم؟
یکی از بهترین حالت هایی که می توانید آرم و لوگوی شرکت خود را بر روی لیوان چاپ بکنید این است که بهترین نقاط که دو طرف دسته  یعنی دو سمت لیوان است را انتخاب کنید در واقع سمت چپ دسته و سمت راست دسته دارای طرج و نقش باشد و از مهم ترین دلایل انجام این کار این است که زمانی آرم در دو طرف دسته قرار گرفته باشد تقریبا می توان گفت از هر طرفی قابل مشاهده خواهد بود . به بیان دیگر زمانی که شخص مصرف کننده لیوان را در دست قرار گرفته باشد هم شخصی که در حال نوشیدن است و هم شخصی که در طرف مقابل آن قرار دارد می توانند به راحتی لوگوی شرکت را مشاهده کنند و به این ترتیب شما به هدف اصلی این تبلیغات دسته پیدا کرده اید و بر روی مخاطبان خود تاثیرات فراوانی را گداشته اید . ضعیف ترین و بی اثرترین منطقه ای که نباید آن را به عنوان محل چاپ تبلیغ خود انتخاب کنید در واقع دسته لیوان می باشد چرا که زمانی که فرد لیوان را در دست می گیرد دیگر قابل خواندن و مشاهده نخواهد بود . اگر بخواهیم لیوان های تبلیفاتی را از نظر کیفیت چاپ بررسی کنیم باید بگوییم که لیوان های تبلیفاتی سرامیکی بهترین گرینه برای شما می باشند . تمامی نکاتی که برای آرم و لوگوی شرکت بیان شد در مورد چاپ عکس روی لیوان تبلیغاتی نیز صدق می کند یعنی همانطور که برای لوگوی و نام شرکت باید طوری روی لیوان تبیلیغاتی سرامیکی چاپ شود که دو طرف لیوان قرار گرفته شده است برای عکس نیز باید چاپ به نحوی باشد که عکس در دو طذف دسته قرار بگیرد . شرکت ایران زمان این قابلیت را نیز برای مشتریان در نظر گرفته است که آن ها می توانند حتی چند عکس را بر روی لیوان چاپ کنند که نحوه قرارگیری عکس روی لیوان تبلیفاتی سرامیکی نیز با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان انجام می شود .

در واقع در میان تمامی لیوان های تبلیغاتی ، لیوان های تبلیغاتی سرامیکی ساده از پر طرف دارترین لیوان ها می باشد که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است . این لیوان های تبلیغاتی از بالاترین میزان کیفیت برخوردار است و برای این که نظر خیلی از افراد رو جلب کند آن ها را در رنگ بندی های زیادی تولید می کنند . شرکت ایران زمان با در نظر گرفتن این که مخاطبان از این لیوان های تبلیغاتی می خواهند زیاد استفاده کنند لیوان های سرامیکی را به گونه ایی طراحی کرده است که بر اثر شست وشوی فراوان چاپ روی ان ها از بین نمی رود و دوام و ماندگاری بالایی را به همراه دارد . برخی از شرکت های تولید کننده زمانی که می خواهند سفارشی را از مشتری بگیرند به  آن ها می گویند برخی از دستگاهایشان توانایی ندارد تا هر گونه طرحی را روی لیوان ها چاپ کنند اما شرکت ایران زمان شرکتی است که این مژده را به مشتریان خود می دهند که دستگاه هایی را برای تولید دارد که توانایی چاپ هر گونه عکس و طرحی را دارد .   
در واقع چاپ لوگو روی لیوان های تبلیغاتی یکی از بزرگ ترین بخش های این خدمات در شرکت ایران زمان می باشد که از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین محصولات این شرکت است که تمامی این ویژگی ها و مزیت های لیوان های تبلیغاتی سرامیکی می باشد . معمولا شرکت ها و مشتریانی که جهت سفارش محصول خود به شرکت هایی مانند ایران زمان مراجعه می کنند این درخواست را از  آن ها دارند که عکس را به صورت کامل روی لیوان یا ماگ چاپ کنند . 
اگر می خواهید لیوان های تبلیغاتی شرکت شما دارای جذابیت و تاثیر گذاری های بیشتری باشد و مخاطب در نگاه اول عاشق آن ها شوند می توانید لیوان های خود را طوری انتخاب کنید که دارای زرق و برق باشد و همچنین این لیوان ها ی لاکچری ماگ در نور بسیار زیبا تداعی می شوند . در واقع لیوان های ماگ در دو رنگ زمینه طلائی و نقره ایی بی نظیر هستند و به نوعی بیانگر ابهت ، وقار ، درخشندگی می باشند . لیوان هایی که شرکت ایران زمان آن ها را تولید می کنند دارای شکل ظاهری مات هستند . لیوان های تبلیغاتی سرامیکی مناسب برای مکان هایی مانند اداره جات و بانک ها و .... می باشند .
به طور کلی اگر رنگ لیوان ها به صورت تیره باشد چاپ بهتری روی آن ها صورت می گیرد و طرح و نقش ها و همچنین لوگو و برند شرکت واصخ تر دیده می شوند . در کنار تمامی این موارد شما باید شعاری را انتخاب کنید که حس لذت بخشی را به شما منتقل می کند و شما را نسبت به سایر رقبای شرکت متمایز سازد .   
خرید انواع لیوان های تبلیغاتی سرامیکی از شرکت ایران زمان
شرکت ایران زمان یکی از بزرگ ترین شرکت هایی است که با راه اندازی فروشگاهی اینترنتی کار را برای بسیاری از مشتریان آسان ساخته و آن ها می توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت ایران زمان محصولات خود را به صورت عمده از طریق تلفن سفارش دهید . شما می توانید جهت مشاوره با واحد فروش و سفارشات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

تلفن تماس : 02133709237-02133709232
همراه : 09902892509

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  هدایای تبلیغاتی خاص برای این که در ذهن مشتری بمانید
•  ساک دستی تبلیغاتی روشی دیگر برای تبلیغات برند شما
•  بهترین راه تبلیغات برای جذب مشتری
•  هدایای تبلیغاتی جدید ست مدیریتی
•  ست مدیریتی هدایای تبلیغاتی
سفارش ساعت تبلیغاتی