لیوان و ماگ هدیه تبلیغاتی ارزان

لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی

بسیاری از شرکت ها به جهت حضور در نمایشگاه ها و مطرح سازی برند خود با کم ترین سرمایه گذاری ، به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت هستند تا بدین روش بتوانند محصولات و یا خدمات خود را معرفی نمایند . لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی را می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی با تاثیر بالا و قیمت بسیار مناسب معرفی نمود که شرکت ایران زمان آن را در مدل های بسیار متنوعی ارائه داده است . لیوان و ماگ هدیه تبلیغاتی ارزان از محصولاتی است که ویژگی های حاص خود را داشته و افراد باید با توجه به زمینه کاری خود آن را انتخاب نمایند تا تاثیر لازم از آن را ببینند . چرا که هر محصول تبلیغاتی مناسب برای شغل هایی خاص هستند که مدیران باید میزان کارآیی آن را برای هر صنف بسنجند تا قبل از سفارش چاپ تبلیغات روی لیوان و ماگ ، از میزان تاثیر گذاری آن در تبلیغات کاری خود ، مطمئن گردند . در ادامه می توانید با کاربرد و ویژگی های لیوان و ماگ های تبلیغاتی آشنا شوید و انواع این کالای تبلیغاتی عرضه شده در ایران زمان را مشاهده و به لحاظ ویژگی و قیمت بررسی نمایید .
لیوان و ماگ هدیه تبلیغاتی ارزان
لیوان و ماگ های تبلیغاتی جز اولین کالاهای تبلیغاتی بوده و به دلیل کارآیی بالا و بسیار موثری که دارد ، هنوز مورد استقبال بسیاری از شرکت های بزرگ به جهت تبلیغات سالانه خود قرار دارد . این محصول تبلیغاتی ارزان قیمت به دلیل کارآیی بسیار خوبی که دارد ، مورد استفاده بسیاری از شرکت ها تازه تاسیس نیز قرار می گیرد که آن ها را بسیار بهتر و زودتر به هدف اصلی خود که جذب مشتری و سودآوری بیش تری بوده است ، نزدیک ساخته است .
از ویژگی های بارز لیوان و ماگ های تبلیغاتی می توان به کاربردی بودن آن ها اشاره نمود که کارمندان و حتی مدیران شرکت های مختلف به جهت تازه کردن گلوی خود در بین ساعت های کاری ، بدان نیازمند هستند و می تواند تاثیری زیادی به لحاظ دیده شدن داشته باشد . نمایشگاه ها و جشنواره ها موقعیت بسیار عالی برای تبلیغات شرکت ها هستند و استفاده از لیوان های تبلیغاتی برای دادن نوشیدنی در نمایشگاه ، می تواند تاثیر دو چندان هم در تبلیغات شغلی افراد و هم در جلب رضایت بازدید کنندگان از غرفه مربوطه داشته باشد ، زیرا با دادن یک نوشیدنی می توانید آن ها را جذب نمایید و محصولات و یا خدمات خود را به آن ها معرفی کنید . اما بسیاری از غرفه ها ترجیح می دهند ، نوشیدنی را در لیوان های کاغذی به شرکت کنندگان در نمایشگاه بدهند که این ممکن است باعث کثیفی محل نمایشگاه گردد ، زیرا لیوان های کاغذی یکبار مصرف می باشد و بعد از استفاده دور ریخته می شود . یک بار مصرف بودن لیوان های کاغذی تبلیغاتی فقط یک بار مورد دیده شدن قرار می گیرد و تاثیر بسیار کمتری در تبلیغات دارد .
شرکت ایران زمان با چاپ دو طرفه تبلیغات روی لیوان و ماگ های تبلیغاتی سعی در ارائه بهترین خدمات دارد تا بدین نحو بتواند میزان دیده شدن تبلیغ روی لیوان را دو برابر نماید . دو طرف قسمت دسته بهترین محل برای چاپ تبلیغات می باشد که بهتر است علاوه بر آرم و لوگو به معرفی خدمات و یا محصولات به صورت مختصر بپردازید و یا راه های تماس با شرکت را معرفی نمایید و شعار شرکت خود را نیز روی آن چاپ نمایید .
انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی
لیوان ها و ماگ های تبلیغاتی در انواع مدل های مختلف به جهت سلیقه های مختلف مشتریان تولید می شود که افراد و شرکت های می توانند طبق سلیقه خود به انتخاب مورد دلخواه بپردازند . انواع لیوان تبلیغاتی سرامیکی ساده و رنگی ، فنجان و نعلبکی ساده تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی دسته و لبه رنگی و انواع ست لیوان و زیر لیوان رنگی تبلیغاتی از دسته محصولات تبلیغاتی ارزان قیمت هستند که در مدل های مختلف توسط ایران زمان ارائه شده است . مدیران شرکت ها می توانند جهت تبلیغات شغلی شان به خرید لیوان و ماگ تبلیغاتی با توجه به رنگ سازمانی شرکت خود بپردازند .
جنس لیوان و کیفیت چاپ تبلیغات شرکت ایران زمان به گونه ای است که با شست و شوی مداوم لیوان و ماگ ، به هیچ عنوان تبلیغ چاپ شده روی آن پاک نخواهد شد و در برابر زمین خوردن نیز بسیار مقاوم و نشکن می باشد و بدین روش شما می توانید سرمایه گذاری طولانی مدت را در قسمت تبلیغات شرکتی خود داشته باشید .
خرید لیوان تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی ارزان قیمت
شرکت ایران زمان فعال در زمینه ارائه انواع محصولات تبلیغاتی با سال ها تجربه ، توانسته از اعتبار بسیار بالایی نزد مشتریان خود برخوردار گردد که همه ساله جهت شرکت در نمایشگاه ها و جشنواره ها ، به تهیه و خریداری کالاهای تبلیغاتی ارزان قیمت از این شرکت معتبر تبلیغاتی می پردازند . به منظور خرید انواع هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت از جمله لیوان و ماگ های تبلیغاتی پر فروش می توانید به فروشگاه اینترنتی ایران زمان مراجعه و در آن جا به مشاهده این محصول تبلیغاتی در مدل و رنگ بندی های مختلف بپردازید و طبق سلیقه خود به انتخاب و خرید آنلاین لیوان و ماگ تبلیغاتی مناسب شغل خود بپردازید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی برای شغل های مختلف
•  انواع هدایای تبلیغاتی جدید ، ارزان و خاص
•  ست های تبلیغاتی لوکس
•  3 پیشنهاد هدایای تبلیغاتی الکترونیکی
•  خرید ساعت تبلیغاتی دیواری ارزان
سفارش ساعت تبلیغاتی