ساعت دیواری تبلیغاتی فرصتی دیده شدن برای تمامی زمان ها

ساعت دیواری تبلیغاتی | بهترین هدیه تبلیغاتی

چندی است با رونق گرفتن بیش از پیش بازار ها و تخصصی شدن بیشتر کسب و کار ها تولید کنندگان و فروشندگان بدنبال بالا بردن میزان فروش خود و جلب مشتری و همچنین معرفی محصولات جدید خود به تبلیغات روی آورده اند . تبلیغات هم نسبت به تمامی روش های دیگر بازدهی مناسبی از خود نشان داده و در پیشبرد اهداف صاحبان کسب و کار موفقیت امیز عمل نموده است . هر تولیدکننده و فروشنده متناسب با نوع کالا و خدماتی که ارائه می دهد و بسته به میزان نوآوری و خلاقیت دست به روش های مختلفی از تبلیغات زده و مشتریان را جذب می کند .
اهدای گیفت و هدایای تبلیغاتی هم یکی از چندین و چند روشی است که به علت ویژگی های خاص خود مانند جذابیت هدیه دادن ، محدود شدن به جامعه هدف و مشتریان ، کاربردی بودن کالای هدیه داده شده و ... مورد استقبال قرار گرفته است . اگر صاحب کسب و کار هستید و یا فروشنده ای هستید که نیاز به تبلیغ دارید ، از هدایای تبلیغاتی در زمان های خاص مانند اعیاد و ... استفاده نمایید . عید باستانی نوروز ، اعیاد شعبانیه و غدیر و ... زمان مناسبی برای دیده شدن تبلیغات شما هستند . البته توجه به این نکته لازم و ضروری است که برای اهدای هدیه تبلیغاتی کالای مناسبی را انتخاب نماییم . در سال های اخیر کمک گرفتن از سررسید ، تقویم ، لیوان ، خودکار و ... فراوانی یافته است و گویی به عنوان کالاها رووتین کارکرد تبلیغاتی خود را از دست داده اند اما همچنان استفاده از ساعت دیواری ، ست اداری و ... پر طرفدار تر و پر بازه تر می باشد .
قطعا در بسیاری از مکان های عمومی تبلیغات کالاها و خدمات مرتبط با مکان را بر پشت ساعت دیواری نصب شده بر دیوار فضا دیده اید . اگر تبلیغات بر روی ساعت دیواری را به متخصصین این حرفه از جمله ایران زمان بسپارید ، خواهید توانست به بازدهی تبلیغات خود اعتماد نمایید . تولید ساعت دیواری تبلیغاتی هم همانند تولید هر کالای دیگر نیاز به تخصص و مهارت دارد با این تفاوت که در تولید ساعت دیواری تبلیغاتی رعایت اصول تبلیغات در کنار کیفیت و زیبایی اهمیت می یابد .
بازدهی در تبلیغات
تبلیغات عاملی است جهت جلب و جذب مشتریان و بالا بردن میزان فروش که در نهایت دلیلی جز سود بیشتر نخواهد داشت ، از طرفی تبلیغات هزینه بر بوده و از میزان سود کاسته و بر هزینه تولید کننده می افزاید . حال در تضاد بین بالا رفتن هزینه ها و افزایش فروش و سود باید حد بهینه را تعیین نمود .
حد بهینه تبلیغات جایی است که میزان آخرین واحد افزایش در هزینه برابر از میزان افزایش سود حاصل از آخرین واحد فورش باشد . از این رو هرچه تبلیغات پر بازده تر و کم هزینه تر باشد ، مطلوبیت بیشتری خواهدداشت .
استفاده از هدایای تبلیغاتی روشی است ارزان قیمت و ماندگار ، چراکه برای مثال می توان از یک ساعت دیواری با کیفیت سال ها استفاده کرد و بدون داشتن محدودیت در دسترس همگان خواهد بود . در انتخاب کالای تبلیغاتی دقت نمایید . هرچه کالا فراگیر تر باشد ، مناسب تر خواهد بود . برخی کالاها مانند سررسید ، تقویم جیبی ، لیوان ، ست لوازم تحریر و ... محدود به یک فرد شده و استفاده یک نفر ، میزان استفاده سایرین را محدود می کند در حالی که دیده شدن تبلیغ در ساعت دیواری محدودیتی از این جهت ندارد .
بازدهی تبلیغات در ساعت های دیواری به عنوان یک کالای عمومی بیشترین بازدهی را دارد در صورتی که توسط ایران زمان تولید شده باشد و در ساخت تمامی اصول مربوطه را مد نظر قرار داده باشد .
نکات مهم در کالاهای تبلیغاتی
فرآیند تبلیغ ساده نیست و صاحب کسب و کار باید از مرحله اول تا آخر را با دقت نظر اعمال نماید . از هنگام ایده پردازی برای تبلیغ تا زمان ارائه تماما نیاز به داشتن برنامه ، خلاقیت و ... دارد . اگر جهت تبلیغ ، ساعت دیواری را انتخاب کرده اید ، تصمینی برای دیدن شدن دارید و راه صحیحی را طی کرده اید ، چراکه زیبایی و نوع کالا مشتریان را جلب می کند . نکته مهم ارائه ساعت دیواری تبلیغاتی به جامعه هدف است . جامعه هدف همان افرادی هستند که از کالا و خدمات شما استفاده کرده و در واقع مشتریان شما می باشند . برای مثال اگر کالا یا خدمت شما در رابطه با کودکان است ، فروشگاه های اسباب بازی ، کلینیک مادر و کودک ، مهد کودک ها ، خانه های بازی ، مراکز مشاوره کودک و ...مکان مناسبی هستند . چراکه مراجعه کنندگان به این مکان ها والدینی هستند که بنا بر داشتن کودک به این اماکن مراجعه ما نمایند . اگر ساعت دیواری تبلیغاتی شما به عنوان ارائه دهنده محصول و خدمت در رابطه با کودکان در بنگاه املاک نصب شود ، بی شک نخواهد توانست جامعه هدف شما را پوشش دهد . در مثالی دیگر می توان به کالا و خدمات عمومی تر اشاره نمود ، مانند مواد غذایی که مورد استفاده همگان بوده و نصب ساعت دیواری با چنین تبلیغاتی بر دیوار هر مکانی قابل قبول خواهد بود .
طراحی کالای مذکور مورد دیگری است که باید مد نظر قرار گیرد . ایران زمان طراحی با سلیقه و زیبایی در مورد ساعت های تبلیغاتی به خرج داده است و با رعایت تمامی نکات از جمله توجه به طراحی پشت صفحه در راستای بهتر دیده شدن تبلیغ گام برداشته است .
ساعت دیواری تبلیغاتی فرصتی دیده شدن برای تمامی زمان ها
ساعت دیواری با هدف مذکور باید بهترین و در عین حال کم هزینه باشد . هرچه کیفیت و دوام و ماندگانی ساعت بیشتر باشد ، زمان بیشتری برای دیده شدن خواهد داشت و از طرف دیگر هرچه کم هزینه تر باشد ، سود تولید کننده را بالا تر می برد . از بین گزینه های موجود ایران زمان برای تبلیغ محبوبیت ویژه ای دارد و تمامی نکات ارائه شده در بالا را رعایت می کند . در عین حال تخصص بالای ایران زمان موجب شده تا بتواند در هزینه کم بهترین کیفیت و زیبایی را ارائه دهد .
می توانید با سفارش مستقیم از طریق وب سایت ایران زمان و حذف واسطه ها ، علاوه بر قیمت مطلوب باز هم هزینه ها را کاهش داده و بهترین تبلیغ را بدست آورید . صاحبان کسب و کار بیش از هر چیز به معرفی و ارائه محصولات خود نزد مشتریان نیاز دارند .
دلیل تأکید بر ساعت دیواری و بیان عنوان دیده شدن برای آن ، دلیلی جز کاربرد وسیع و ماندگاری ندارد . شما در طول روز چندین و چند بار از ساعت دیواری برای چک کردن زمان استفاده می کنید و هیچ کاری بدون داشتن برنامه و در نظر گرفتن زمان امکان پذیر نیست . پس می توان با خیال راحت از کاربرد بالای ساعت دیواری توسط همگان صحبت کرد . ساعت دیواری برای هر سن و سال و هر قشری مورد استفاده دارد و مکان مناسبی برای دیده شدن هر محصول ، کالا و خدمتی ست .
تبلیغات چه کاری انجام می دهد ؟
تا اینجای مطلب تمام از برتر بودن ساعت های دیواری ایران زمان برای دیده شدن صحبت کردیم ، اما پاسخ به این سوال که تبلیغات چه کاری انجام می دهد نیز بی جا نخواهد بود . توجه داشته باشید که تبلیغات انجام می شود تا :
1- محصولات جدید به مشتریان معرفی شود .
2- احساس نیاز به کالا یا خدمت ارائه شده از سوی ما را در مشتریان ایجاد کند .
3- به مشتریان بقبولاند که کالا یا خدمت معرفی شدن در رفع نیاز آن ها مفید ترین است .
4- برتری کالا یا خدمت را نسبت به محصولات مشابه را نشان دهد .
5-    و ...
ایران زمان با در نظر گرفتن تمامی آیتم ها و فلسفه بوجود آمد تبلیغات توانسته است بهترین محصول را ارائه دهد .
سفارش ساعت دیواری از ایران زمان
می توانید به وب سایت ایران زمان رفته و با دیدن محصولات ایران زمان ، از بهتر بودن آن ها و فرصتی جهت دیده شدن کسب و کار خود اطمینان حاصل نمایید . ثبت سفارش در ایران زمان بسیار آسان است و با طی کردن مسیر در قسمت راهنما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید .
علاوه بر ثبت سفارش و محصولات ، در وب سایت تاریخچه ایران زمان ، مقالات علمی مرتبط با موضوع و ... نیز به چشم خورده که برای صاحبان مشاغل حائز اهمیت و کاربردی است . تبلیغات خود را به ایران زمان سپرده و از دیده شدن آن ها اطمینان داشته باشید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  خدمات ایران زمان
•  پیشنهاد هدایای تبلیغاتی برای عید
•  انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی برای کارمندان
•  فلش مموری هدایای تبلیغاتی
•  هدیه تبلیغاتی ویژه پزشکان
سفارش ساعت تبلیغاتی