10 هدایای تبلیغاتی مخصوص دفاتر بیمه و بانک ها

هدایای تبلیغاتی برای بیمه و بانک

یک روش مناسب جهت جذب و حفظ مشتری برای انواع موسسات به ویژه دفاتر بیمه و بانک ها را می توان هدایای تبلیغاتی معرفی نمود که بیشترین تاثیر گذاری در بین افراد را دارا می باشد . اما نکته مهم در زمینه انتخاب هدایای تبلیغاتی برای بیمه و بانک با توجه به نوع مشتری یا به نوعی انتخاب 10 هدیه برتر در این زمینه می باشد که با ثبت برند و آرم بانک یا دفتر بیمه به مشتریان عرضه می گردد و سبب می شود تا نام شما در اذهان قرار گیرد .
در معرفی 10 هدایای تبلیغاتی مخصوص دفاتر بیمه و بانک ها می توان به ادامه مقاله توجه نمود .
10 هدایای تبلیغاتی مخصوص دفاتر بیمه و بانک ها
در باب ارائه هدایای تبلیغاتی توسط موسسات مالی هم چون بانک ها و دفاتر بیمه حتما نیاز به ارائه یک هدیه تبلیغاتی لوکس نمی باشد بلکه استفاده از هدایای تبلیغاتی که بتواند با مشتری ارتباط مناسب برقرار کند بیشترین تاثیر گذاری در باب جذب و حفظ مشتریان را برای شما به همراه خواهد داشت که در زمینه معرفی 10 نوع از هدایای تبلیغاتی برتر و مناسب در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود .
ساعت تبلیغاتی
یکی از هدایای مناسب در جهت ارائه به مشتریان دفاتر بیمه و بانک ها می تواند ساعت تبلیغاتی باشد که در فروشگاه ایران زمان ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی این نوع از هدیه در چهار دسته ساعت دیواری تبلیغاتی ، ساعت مچی تبلیغاتی ، ساعت رو میزی تبلیغاتی و ساعت خانگی و اداری بسته به نوع مشتریان خود که یک سازمان خاص بوده یا یک فرد معمولی ارائه می گردد . البته ثبت برند دفتر بیمه یا نام بانک بر روی این نوع هدیه یکی از عامل های دیده شدن برند شما در میان افراد می باشد .
خودکار تبلیغاتی
یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت اما به نوعی کاربردی را می توان خودکار تبلیغاتی بیان نمود که این نوع از هدیه نیز در فروشگاه ایران زمان به دلیل باز نگه داشتن دست ارائه دهندگان هدیه های تبلیغاتی در 3 دسته خودکار فلزی تبلیغاتی ، خودکار پلاستیکی تبلیغاتی و ست خودکار و روان نویس تبلیغاتی ارائه می گردد .
جاکارتی تبلیغاتی
یکی از پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی مختص به موسسات مالی هم چون دفاتر بیمه و بانک ها را می توان جا کارتی بیان نمود که در انواع طرح و رنگ در فروشگاه ایران زمان برای تهیه مهیا شده است .
لیوان تبلیغاتی
یکی دیکر از دسته هدایای مناسب برای ثبت برند و لوگوی بانک یا دفاتر بیمه را می توان لیوان های تبلیغاتی که به نام ماگ تبلیغاتی نیز شناخته می شوند معرفی نمود که در تنوع طرح و رنگ بندی های مختلف در فروشگاه ایران زمان برای این موسسات مالی مهیا شده است .
کیف تبلیغاتی مدارک
نوعی دیگر از هدایای تبلیغاتی که در دسته بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب برای دفاتر بیمه و بانک ها قرار گرفته است را می توان کیف تبلیغاتی مدارک با برند نامی شما معرفی نمود که در بالاترین تنوع در فروشگاه عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی ایران زمان ارائه می گردد .
ماشین حساب تبلیغاتی
حوزه فعالیت دفاتر بیمه و بانک ها به سوی فعالیت در حوزه مالی می باشد که مستلزم حساب بوده که این امر انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب هم چون ماشین حساب تبلیغاتی را نیز به عنوان یکی از 10 هدیه تبلیغاتی دفاتر بیمه و بانک ها معرفی می نماید .
جا کلیدی تبلیغاتی
جا کلیدی تبلیغاتی از دیگر هدایای تبیلغاتی محسوب می گردد که به نوعی بیشترین کاربرد را در دفاتر بیمه به همراه دارد . لذا به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مخصوص دفتر بیمه به حساب می آید که البته گاها نیز استفاده از آن برای بانک ها مشاهده شده است .
فلاسک تبلیغاتی
استفاده از فلاسک تبلیغاتی نیز به جای ماگ ها به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز توانسته به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مفید ، موثر واقع گردد که این نوع از هدیه تبیلغاتی را نیز می توانید در فروشگاه ایران زمان با رنگ بندی آبی ، قرمز و نقره ای تهیه نمایید .
فلش تبلیغاتی
در میان انواع هدایای تبلیغاتی بیان شده در بالا یکی از پر کاربرد ترین نوع هدایا که امروزه در جامعه کاربردی فراوان را دارد و از لوکس ترین هدایای تبلیغاتی به حساب می آید را می توانید فلش تبلیغاتی معرفی نمود که با امکان ثبت لوگوی شما بر روی آن می تواند در میان مشتریان جلب توجه نماید .
پاور بانک
به سبب کاربرد گسترده پاور بانک در جامعه امروزی استفاده از این وسیله به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس می تواند از هدایای مناسب برای دفاتر بیمه و بانک ها به سحاب آید که از قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر هدایا برخوردار می باشد .
خرید هدایای تبلیغاتی برای بیمه و بانک
با توجه به معرفی 10 هدیه تبلیغاتی دفاتر بیمه و بانک ها و دسترسی به نوع با کیفیت هر یک از این محصولات با قیمت مناسب پیشنهاد خرید از فروشگاه ایران زمان یکی از فعالان در عرضه ارائه انواع هدایای تبلیغاتی با امکان ثبت برند و لوگو را به خاطر داشته باشید . زیرا بحث کیفیت این هدایا خود سبب بالا رفتن احتمال معرفی و شناخته شدن شما در میان اذهان می گردد .
در بحث قیمت نیز به سبب دسترسی به هر یک از این هدایا با صرف بودجه در نظر گرفته شده از سوی موسسات مالی هم چون بانک و دفاتر بیمه می توانید به محصولات ایران زمان با قیمت عمده دست یابید .
امکان سفارش هر یک از این هدایا از این فروشگاه به صورت حضوری یا ثبت تماس تلفنی با حداقل تعداد 50 عدد مهیا می باشد . 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نقش هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری و نحوه تبلیغ موثر
•  هدایای تبلیغاتی در برندینگ چه نقشی دارند ؟
•  اهمیت هدایای تبلیغاتی خاص در کسب و کار
•  هدیه تبلیغاتی جاکلیدی
•  فروش هدایای تبلیغاتی جدید و نفیس
سفارش ساعت تبلیغاتی