آشنایی با انواع هدایای تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی

امروزه یکی از روش های نوین در جذب مشتری و اثر گذاری روی مخاطب دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان است که این امر نقش بسزایی در بهره بردن از هزینه مصرف شده در تبلیغات را دارد . هدایای تبلیغاتی می تواند به صورت های مختلف به مشتری اهدا شود که تنوع بالایی دارد و هر کس باید بر اساس شغل و حرفه خود و نیاز مشتری اقدام به دادن هدایای تبلیغاتی کند . امروزه هدایای تبلیغاتی دنیای مجازی را هم فرا گرفته و برخی از افراد برای دنبال کنندگان خود اقدام به دادن هدایای تبلیغاتی متناسب با جنسیت و سن خود می کنند تا بتوانند از این طریق مشتریان را به سمت خود بکشانند .

آشنایی با انواع هدایای تبلیغاتی

- هدایای تبلیغاتی خاص
دارنده شرکت های بزرگ و کارخانه های تولید کننده از هدایای تبلیغاتی گرانقیمت خاص و ویژه برای برخی از مشتریان خود استفاده می کنند . از قبیل ست های رومیزی ، پاور بانک ها ی تبلیغاتی ، خودنویس های لوکس تبلیغاتی و ... 
هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس در نمایشگاه ها نیز داده می شود از قبیل فلش مموری  که به آن هدایای نمایشگاهی گفته می شود . هدیه گل و گلدان که در بسته بندی های زیبا ارائه می شود می تواند یک نوع هدیه تبلیغاتی خاص باشد و هدیه گیرنده با آن محل کار و یا فضای منزل خود را مزین نموده و بدین صورت لوگو یا برند شما در معرض دید همگان باشد .
- هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت
این نوع هدایای که برای عموم مردم است و طیف وسیعی دارد از قبیل ساک های دستی تبلیغاتی ، خودکارهای تبلیغاتی ، دفترچه یادداشت ، لیوان ها و ...
نکات هم قبل از دادن هدایای تبلیغاتی
-  شما فکر نکنید که هر اندازه هدیه ای که به مشتری می دهید گرانتر باشد بار بیشتری دارد چه بسا برخی از اوقات دادن هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می تواند به برند شدن شغل و لوگوی شما کمک فراوانی کند .
- به کاربردی بودن هدیه اهمیت دهید و با احساسات هدیه انتخاب نکنید . فلش مموری های تبلیغاتی و پاور بانک ها می تواند هدیه تبلیغاتی پر کابرد باشد .
- به هیچ عنوان از تولیدات و از نمونه محصول خود شرکت و یا تولیدی هدیه تبلیغاتی ندهید . برای مثال وقتی یک آژانس مسافر بری به مشتریان خود بلیط قطار و یا هواپیما هدیه می دهد مشتری در ذهن خود شاید این تصور را بکند که صندلی خالی مانده هواپیما به او داده شده است .
شرکت ایران زمان که مرکز پخش عمده هدایای تبلیغاتی در تهران است فرآیند انتخاب هدایای تا طراحی و تولید را انجام می دهد و در این زمینه به مشتریان عزیر مشاوره می دهد . افراد می توانند نوع حرفه و همچنین بودجه ای که می خواهند در این کار صرف کنند را به مشاورین بگویند و از اطلاعات آن ها کمک بگیرند . انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی که متناسب با شغل و حرفه خود و متناسب با نیاز مشتری باشد بسیار اهمیت دارد و توجه به همین نکته می تواند به برند شدن سریع کمک کند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان
•  لیوان و ماگ هدیه تبلیغاتی ارزان
•  هدایای تبلیغاتی جدید ست مدیریتی
•  نکاتی در مورد هدیه تبلیغاتی مناسب برای مشتریان شما
•  انواع هدایای تبلیغاتی جدید
سفارش ساعت تبلیغاتی