هدایای تبلیغاتی سازمانی ، گیفت و هدیه شرکتی

هدایای تبلیغاتی سازمانی

منظور از هدایای تبلیغاتی سازمانی، گیفت ها و هدایایی است که به کارمندان، مشتریان و ذی نفعان آن مجموعه و سازمان داده می شود . این هدیه می تواند به مناسبت برخی از ایام سال داده شود و با دادن کادوی متفاوت ، برند و لوگو آن مجموعه و سازمان روی آن ثبت شود. هدایای تبلیغاتی سازمانی، یادآور برند شماست و همسو با هویت سازمانی شماست.
هدایای شرکتی برای سازمان ها و مجموعه های تازه راه افتاده بسیار سودمند است و این افراد می توانند به زودی و با سرعت زیاد دیده شوند و نام آن ها مطرح شود و به برند تبدیل شوند .

هدایای تبلیغاتی سازمانی، گیفت و هدیه شرکتی
هدایای تبلیغاتی شرکتی می تواند چشم گیر باشد و خاص دیده شود. لزومی ندارد که گرانقیمت باشد برخی از اوقات افراد می توانند با کمترین هزینه، یک هدیه تبلیغاتی کاربردی دهند که  همه روزه مورد استفاده قرار بگیرد و مورد چشم همگان باشد.
در نمایشگاه ها، کنفرانس ها و در ملاقات حضوری و یا با پیک این هدایا داده می شود. این هدیه از طرف سازمان، صاحبان کارخانه های تولیدی و خدماتی، شرکت ها، بنگاه ها به کارمندان خود و یا مشتریان خود داده می شود که نام برند و لوگو یا شعار خود را روی آن ثبت کرده اند.
این هدایا می تواند متفاوت انتخاب شود و در بسته بندی های خلاقانه داده شود تا هدیه شما متمایز گردد. هدیه گرفتن از یک مجموعه می تواند مشتری را به سمت خود بکشاند ولی باید در انتخاب هدیه تبلیغاتی دقت کرد تا متناسب با هدیه گیرنده انتخاب شود . دادن هدایای تبلیغاتی سازمانی یک ابزار سرمایه گذاری است که هدیه دهنده با اینکه هزینه زیادی را صرف کرده است ولی می داند که این هزینه با زیاد شدن مشتریانش باز می گردد.

انواع هدایای تبلیغاتی سازمانی
هدایای تبلیغاتی سازمانی می تواند به کارمند خود داده شود بدین صورت که آن سازمان و مجموعه چه خصوصی باشد و چه دولتی با دادن تقویم رومیزی تبلیغاتی، سرررسید ، ساعت رومیزی تبلیغاتی، لیوان های تبلیغاتی، خودکارهای تبلیغاتی کارمند خود را خرسند کند و بدین صورت به او احترام بگذارد .
در برخی از موارد سازمان ها برای اتاق کارمندان هدیه ای در نظر می گیرند که جبنه عمومی داشته باشد و علاوه بر کارمند مورد استفاده ارباب رجوعان نیز قرار بگیرد از  قبیل ساعت دیواری تبلیغاتی و یا تقویم دیواری .
برخی از سازمان ها هستند که به مشتریانی که وارد مجموعه و سازمان آن ها می شود هدایایی داده می شود . این هدیه می تواند خودکارهای تبلیغاتی، سررسید، تقویم های جیبی، دفترچه یادداشت، کارت های عابر بانک تبلیغاتی و ... باشد.
برخی از سازمان ها هدیه را به مجموعه های دیگر می  دهند. برای مثال یک داروخانه برای تبلیغ داروخانه خود تعدادی ساعت های دیواری تبلیغاتی را به برخی از پزشکان می دهد تا تبلیغ خود در معرض دید بیمارهایی که به آن مطب مراجعه می کنند باشد.
یا اینکه در یک نمایشگاه پارچه فروشی، خیاطان هدایای تبلیغاتی خود را به مشتریان آن نمایشگاه دهند .
و فروشنده کامپیوتر و لب تاپی  که به مشتریان خود فلش های تبلیغاتی رابدهد و یا فروشنده لوازم الکترونیک به برخی از صاحبان مشاغل و مشتریان خاص خود ، پاوربانک های تبلیغاتی هدیه دهد.

سفارش هدایای شرکتی
شرکت ایران زمان، پخش کننده انواع هدایای تبلیغاتی شرکتی و گیفت و هدایای تبلیغاتی سازمانی با قیمت ارزان می باشد. انواع هدایای لوکس ، ارزان قیمت و هدایای کاربردی در این مجموعه ارائه می شود.
برای مشاوره و انتخاب هدایای تبلیغاتی می توانید با شماره تلفن های تلفن تماس : 02133709237-02133709232
همراه : 09902892509 تماس بگیرید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  روش های موثر جهت تبلیغات در نمایشگاه ها
•  راه حل هایی کم هزینه برای تبلیغات
•  بهترین پیشنهاد برای هدایای سال جدید
•  انواع ساعت دیواری تبلیغاتی
•  انواع هدایای تبلیغاتی جدید
سفارش ساعت تبلیغاتی