مزایای استفاده از ماگ و لیوان های تبلیغاتی

چاپ ماگ تبلیغاتی | خرید لیوان تبلیغاتی

یکی از روش های اثبات شده در بازاریایی برای کسب و کارها به عنوان یک تبلیغ برای برند سازی را می توان استفاده از هدایای تبلیغاتی معرفی نمود که امروزه بازار داغی را نسبت به روش های تبلیغاتی تلوزیون، بنر و ... به سبب قیمت مناسب این روش و بازدهی بیشتر به همراه محبوبیت آن به همراه دارد.
ماگ یا لیوان های تبلیغاتی یکی از این هدایای تبلیغاتی پر کاربرد با بازدهی بالا می باشد که با امکان چاپ ماگ تبلیغاتی و لیوان های تبلیغاتی می توان به معرفی برند و تبلیغ برای برند خود بپردازید.
مقاله در دست در راستای مزایای استفاده از ماگ و لیوان های تبلیغاتی تهیه شده است تا بتواند شما را در خرید هدیه تبلیغاتی مناسب با امکان سفارش سازی هم چون خرید لیوان تبلیغاتی یاری نماید.

مزایای استفاده از ماگ و لیوان های تبلیغاتی
استفاده از ماگ تبلیغاتی یا به اصلاح همان لیوان های تبلیغاتی دارای مزیت هایی می باشد که شرح آن در زیر شما را در انتخاب این نوع هدیه برای بازاریابی کمک می نماید.
1. در معرض دید قرار گرفتن بیشتر
یکی از کاربردی ترین وسایل در اداره یا حتی منزل برای صرف نوشیدنی های گرم و سرد را می توان لیوان یا ماگ معرفی نمود که با انتخاب آن به عنوان یک روش تبلیغی سفارشی می توان کاربر را به سمت برند کاری خود جذب نمایید. استفاده از لیوان ها با کاربرد روزمره ای که بیان شد در طول روز سبب می شود تا شما هم به کسی که آن هدیه تبلیغاتی را عرضه داشته اید و هم در جلب توجه دیگران تاثیر داشته باشید و در بیشترین معرض دید قرار بگیرید. این موضوع سبب می گردد تا با بیشتر دیده شدن لوگوی شما که بر روی لیوان های تبلیغاتی چاپ شده است مشتریان بیشتری را جذب نمایید.
2. کاربردی بودن و دوام بالا
استفاده از این نوع هدیه تبلیغاتی از دسته هدایای می باشد که امکان استفاده از آن در طی سالیان سال وجود دارد. با توجه به این مطلب می توان به بحث کاربردی بودن این نوع از هدایای تبلیغاتی اشاره نمود. همچنین انواع لیوان های تبلیغاتی را می توان در دسته ماگ تبلیغاتی سرامیکی و لیوان تبلیغاتی پلاستیکی معرفی نمود که به سبب استفاده از لیوان های سرامیکی تبلیغی در ماشین ظرفشویی یا حتی مایکروفر دوام بالاتری را دارا می باشد که این موضوع خود در جلب رضایت مشتریان تاثیر داشته و برای بحث ارائه بهترین کیفیت هدیه تبلیغاتی از سوی نوع کسب و کار شما بسیار تاثیر گذار می باشد.
3. افزایش فرصت
به نوعی ارائه ماگ تبلیغاتی می تواند آغاز گر معرفی برند شما در یک کارگاه یا جلسه کنفرانس باشد که سبب علاقه مندی مخاطب به این هدیه برند شما را بیش از بیش مورد توجه قرار می دهد. همین جلب توجه از سوی مخاطب سبب می شود تا در باب برند و حوزه کاری شما اطلاعاتی را کسب نماید و همین مطلب سبب می شود تا به نوعی افزایش مشتری و فروش در حوزه کاری را به دست آورید.
4. مقرون به صرفه بودن
به نوعی این هدیه تبلیغاتی را می توان از دسته لیوان و ماگ هدیه تبلیغاتی ارزان بیان نمود که با سفارش عمده لیوان های تبلیغاتی قیمتی نهایی برای این محصول بسیار کمتر از دیگر هدایا می باشد.
حتی سفارش و چاپ لیوان تبلیغاتی در تهران به صورت تک رنگ و تنها با برند شما در کاهش قیمت این محصول تاثیر گذار می باشد. با راهنمایی و مشاوره از فروشگاه ایران زمان می توانید در زمینه انتخاب طرح و رنگ لیوان با توجه به لوگو و برند شرکتی خود به خرید بهترین نوع از این محصولات اقدام نمایید.
در کنار مقرون به صرفه بودن این نوع از هدایا می توان سود و بازگشت سرمایه از طریق این روش تبلیغاتی را نسبت به دیگر روش ها بیشتر دانست.
5. ایجاد تاثیر و ذهنیت مثبت 
با توجه به بحث روانشناختی که در روش های تبلیغاتی وجود دارد ارائه یک هدیه تبلیغاتی می تواند تاثیر مثبتی را در ذهن مشتریان ایجاد نماید. همین تاثیر مثبت علاوه بر قرار گرفتن و حک شدن نام شما در ذهن مشتریان سبب می شود تا توسط آن ها نیز به دیگران معرفی شوید. در باب این موضوع احتیاجی به طرح های خاص نمی باشد و تنها با استفاده از یک طراحی ساده و خلاقانه در قرار گیری برند و لوگوی شما بر روی لیوان تبلیغاتی می توانید به قدری تاثیر گذار باشید که در میان تمامی اذهان قرار گیرید.
با توجه به مزایای بیان شده در بالا در باب این نوع از هدیه تبلیغاتی و هزاران مزایای دیگری که برخوردار است سبب شده تا کسب و کارها بیشترین سرمایه خود را در زمینه این نوع از هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی صرف نمایند.

چاپ و خرید لیوان تبلیغاتی
فروشگاه ایران زمان یکی از فروشگاه هایی است که در راستای روش بازاریابی به شیوه هدایای تبلیغاتی اقدام به فعالیت نموده است. ارائه انواع هدایای تبلیغاتی متنوع و مختلف از لوکس ترین نوع هدایا گرفته تا هدایای تبلیغاتی ارزان، دست متقاضیان در انتخاب و خرید این محصولات را باز گذاشته است. چاپ و خرید لیوان تبلیغاتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا یکی از انواع این هدایا می باشد که در این فروشگاه مهیا می باشد. ارائه لیوان سرامیکی و پلاستیکی در این فروشگاه به صورت سفارش از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری به دفتر مرکزی این فروشگاه واقع در شهر تهران مهیا می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ساعت تبلیغاتی ابزار شما برای موفقیت
•  هدایای تبلیغاتی الکترونیکی
•  چاپ تبلیغات روی فلش مموری
•  خدمات ایران زمان
•  انتخاب بهترین هدیه تبلیغاتی برای شغل های مختلف
سفارش ساعت تبلیغاتی