هدیه تبلیغاتی جاکلیدی

سفارش جاکلیدی تبلیغاتی

یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی می باشد که به صورت چرم و فلزی توسط شرکت ایران زمان که مرکز پخش هدایای تبلیغاتی در تهران است ارائه می شود.
جاسویچی تبلیغاتی تنوع طرح و رنگ بالایی دارد و می تواند برای تمامی افراد مناسب باشد. این نوع هدیه برای تمامی سنین و تمامی اقشار جامعه مناسب است و جز هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت است که نسبت به برخی از هدایای لوکس، از قیمت مناسب تری برخوردار است. پر کاربردترین جاکلیدی ها را می توان جاکلیدی تبلیغاتی چرمی و جاکلیدی تبلیغاتی فلزی نام برد که قیمت آن ها متفاوت است.

چرا جاکلیدی تبلیغاتی می تواند هدیه پر کاربردی باشد؟
از جمله وسایلی که افراد همه وقته با آن سر و کار دارند جاسوییچی می باشد. برای گم نشدن کلید خانه، اتاق کار، سوییچ ماشین بهتر است به جاکلیدی متصل شود تا هم جنبه زیبایی داشته باشد و هم  اینکه تمامی کلید های شما در یک مجموعه باشد و از گم شدن آن جلوگیری شود.
دادن این نوع هدیه تبلیغاتی هم برای هدیه گیرنده جذاب و کاربردی است و هم برای هدیه دهنده سود آور است چون نام برند و یا لوگوی تجاری هدیه دهنده می تواند در طول روز جلوی چشم باشد و لوگو و آرم شما را برند کند.
در برخی از مواقع دادن این نوع هدیه می تواند ضد تبلیغ باشد در مواقعی که هدیه تبلیغاتی جاکلیدی، کیفیت بالایی نداشته باشد و چرم یا فلز آن زود خراب شود و یا اینکه آن جاکلیدی تحمل وزن چندین کلید را نداشته باشد و کلیدها از آن بیافتند. در این واقع که ممکن است باعث گم شدن کلیدهای فرد هدیه گیرنده باشد می تواند ضد تبلیغ برای لوگو و یا آرم حک شده روی جاکلیدی باشد. طول عمر بالای جاکلیدی می تواند شغل و آرم شما را به برند تبدیل کند پس سعی کنید از دادن جاسوئیچی تبلیغاتی ارزان، که از جنس پلاستیک و یا نمد و فوم است خودداری کنید.
جاکلیدی های چرمی تبلیغاتی را می توان در بسته بندی ها و گیفت زیبا به مدیران کارخانه و یا صاحبان شرکت ها هدیه داد. البته باید توجه کرد که در دادن هدیه تبلیغاتی جاکلیدی به مدیران، حتما به لوکس بودن و زیبا بودن و کیفیت بالای جاکلیدی دقت کنید تا بهترین باشد و در زیباترین نوع بسته بندی ارائه شود.

سفارش جاکلیدی تبلیغاتی با کیفیت عالی
جاکلیدی چرمی  و جاسوییچی فلزی تبلیغاتی از زیباترین نوع و باکیفیت ترین است که به راحتی می توان نام لوگو و یا برند خود را روی آن ثبت کرد.
چاپ لوگو و آرم را روی جاکلیدی تبلیغاتی با لیزر انجام می دهند که امکان پاک شدن آن وجود ندارد. بهتر است لوگو و برند حکاکی شده روی جاسوییچی بزرگ نباشد تا زیبایی جاکلیدی را از بین ببرد و نه کوچک باشد که پیدا نباشد.
جنس جاکلیدی های فلزی شرکت ایران زمان از سرب، استیل، نیکل و قلع است که در مدل های مختلف ارائه می شود و امکان حک شدن هر گونه تبلیغی روی آن وجود دارد.
جنس جاسوییجی تبلیغاتی  این شرکت از چرم است که بسیار زیبا و شکیل است .
شرکت ایران زمان این توانایی را دارد که فلش مموری های تبلیغاتی را نیز به صورت جاکلیدی طراحی کند که هم فلش مموری باشد و هم جاکلیدی تبلیغاتی.
فروش و سفارش جاسوییچی تبلیغاتی از شرکت ایران زمان با چاپ برند مورد نظر، به صورت 50 عدد به بالا میسر می باشد و امکان حک شدن هر نوع تبلیغی روی آن وجود دارد.
برای سفارش انواع هدایای تبلیغاتی می توانید به وب سایت ایران زمان مراجعه کنید و پس از بازدید از انواع هدایا، با شماره تلفن های تلفن تماس : 02133709237-02133709232 همراه : 09902892509 تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چرا هدایای تبلیغاتی هنوز مهم هستند ؟
•  مزایای استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی خرید
•  کیف مدارک تبلیغاتی چه کاربردی در حوزه تبلیغاتی برند شما دارد؟
•  فروش هدایای تبلیغاتی جدید و نفیس
•  هدایای الکترونیکی تبلیغاتی خاص و خلاقانه
سفارش ساعت تبلیغاتی