خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7055
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7055

خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7055

مقدار: 100000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

همانطور که واضح و مبراست اگر تبلیغات درست انجام شود و تولید کننده را به هدف خود نزدیک کند دارای ویژگی و نکات مثبت می باشد که برخی از این مزایا به شرح زیر است :
•    افزایش معروفیت برند : مهم ترین اهداف شرکت ها و کسب و کار های بزرگ و یا حتی کوچک و نوپا این است که کاری کنند برندشان در میان رقبا دیده شود و در ذهن مشتریان خود را باقی بمانند . هدیه های تبلیغاتی یک ابزار ساده برای رسیدن به این هدف می باشد که سبب می شود برند شما معروف شود .
•    دسترسی به تعداد مشتریان بالا با هزینه کم : برخلاف تصور برخی از شما عزیزان که فکر می کنید اگر شروع به تبلیغات کنید با کمبود بودجه مواجه خواهید شد باید بدانید که اگر این کار را به نحوه احسنت انجام دهید این کار بسیار مفید خواهد بود و شما می توانید با هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت بازخورد خوبی از مشتریان خود بگیرید .
•    کارت ویزیت به شکل های متفاوت : هدایای تبلیغاتی می تواند جایگزین خوب و مناسبی برای کارت های ویزیت باشد . گر شما تبلیغات خود را بر روی کاغذ چاب کنید نمی توانید نتیجه مطلوبی را تجربه کنید زیرا کاغذهای دوام و عمر کوتاهی دارند و کسی هیچ توجهی به آنان نمی کند حتی ممکن است یک بار هم به طور کامل نوشته های چاب شده بر روی کاغذ را نخوانند اما خودکار تبلیغاتی فلزی هدیه ای اقتصادی و مقرون به صرفه ای برای شما خواهد بود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

جهت سفارش این محصول تبلیغاتی ارزان قیمت اما پرکاربرد می توانید به صورت حضوری و تلفنی اقدام کنید تنها کافی است با شماره تماس 02133709237 - 02133709232 تماس حاصل کنید .

سفارش ساعت تبلیغاتی