خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7057
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7057

خودکار فلزی تبلیغاتی کد 7057

مقدار: 100000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

راه حل هایی که شما می توانید برای این که هزینه های کمتری را برای محصولات تبلیغاتی که برای شرکت خود انتخاب می کنید استفاده کنید به شرح زیر می باشد .
روش ارزان تر این است که شما می توانید نام شرکت و لوگوی خود را روی محصولات چاپ نکنید و آن ها را به همراه کارت تبریک اختصاصی به دوستان و همکاران خود هدیه بدهید .
روش کمی گران تر این است که نام برند و شرکت خود را روی بسته بندی های که محصولات تبلیغاتی را داخل آن ها قرار داده اید حک کنید با این کار می توانید مشخصات خود را در ذهن گیرنده ماندگار کنید و آن ها هیچ وقت شما را فراموش نمی کنند .
روش دیگری که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم این است پس از چاپ کردن نام شرکت خود روی محصولات شرکت جمله محبت آمیزی مخصوص شخص خاصی رو هدیه حک کنید این کار سبب می شود تا ناخودآگاه هر وقت مخاطب به هدیه تبلیغاتی شما نگاهی انداخت یاد شما برایش زنده شود .
نکته دیگری که می توانید با رعایت کردن آن هزینه های تبلیغاتی خود را کاهش دهید این است که نام شرکت و برند خود را با اندازه کوچک هک کنید .

یکی از هدیه های تبلیغاتی ارزان قیمتی که می توانید برای تبلیغ شرکت خود استفاده کنید خودکار های تبلیغاتی فلزی می باشد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

شما می توانید برای خرید خودکار های تبلیغاتی فلزی در رنگ بندی های خاص و شیک مشکی ، آبی و قرمز از فروشگاه آنلاین شرکت ایران زمان اقدام فرمایید . نکته قابل ذکری که در این جا باید بیان شود این است که این شرکت محصولات خود را به صورت تلفنی و حضوری به فروش می رساند .

سفارش ساعت تبلیغاتی