بشقاب تبلیغاتی کد 7005
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


بشقاب تبلیغاتی کد 7005

بشقاب تبلیغاتی کد 7005

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

همیشه طراحی لوگو روی بشقاب های تبلیغاتی یک روش بسیار جذاب برای ثبت برند و لوگوی شرکت شما می باشد . فروشگاه آنلاین ایران زمان دارای با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که در بهترین جنس تولید شده و به فروش می رسد . استفاده از بشقاب های تبلیغاتی از جذاب ترین روش تبلیغاتی برای شناخته تر شدن برند شرکت شما می باشد . کسانی که دارای شرکت و کسب و کاری می باشد می توانید از هدایای تبلیغاتی برای معرفی برند شرکت خود به دیگران استفاده کنید که یکی از بهترین و پر مصرف ترین هدیه های تبلیغاتی دادن بشقاب های تبلیغاتی مینا کاری شده می باشد که برای عموم مردم نیز مورد استفاده قرار می گیرد . فروشگاه آنلاین ایران زمان در تهران واقع شده است و برای افرادی که می خواهند به شکل حضوری هدیه های تبلیغاتی را خریداری کنند می توانند با مراجعه به این فروشگاه محصولات خود را خریداری کنند . 
یکی از لوکس ترین و نفیس ترین هدایای تبلیغاتی ، چاپ بشقاب تبلیغاتی مینا کاری می تواند باشد که علاوه بر زیبایی جنبه تبلیغاتی نیز دارد .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

ایران زمان از فروشگاه ها و سایت های اینترنتی می باشد که در زمینه تولید و ارائه بهترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی چند سالی است در شهر تهران فعالیت داشته است . این فروشگاه هم به صورت اینترنتی و هم به شکل تلفنی سفارشات شما را ثبت می کند . از محصولات و هدایای تبلیغاتی فروشگاه آنلاین ایران زمان می توان گلدان های تبلیغاتی میناکاری شده ، ساعت های دیواری تبلیغاتی ، بشقاب های تبلیغاتی مینا کاری ، ساعت های مچی تبلیغاتی ، جا کارتی ها تبلیغاتی در جنس های فلزی و پلاستیک و هم چنین جای کلیدی ها تبلیغاتی را نام برد .

سفارش ساعت تبلیغاتی