ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

31 cm
• سایز :
26 cm
• ابعاد چاپ :
10 عدد
• تعداد در کارتن :
سبز - سیاه - قرمز - آبی
• رنگ قاب موجود :
پذیرش سفارش رنگ دلخواه شما در صورت تیتراژ بالای 500 عدد امکان پذیر است .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

یکی از پر تقاضا ترین هدایای تبلیغاتی در میان مدیران شرکت ها برای معرفی برند و لوگوی خود و تبلیغات کاری که از قیمت مناسب برخوردار است را می توان ساعت دیواری تبلیغاتی بیان نمود که در فروشگاه ایران زمان این محصول با کلکسیونی از متنوع ترین طرح و رنگ ارائه می گردد . این فروشگاه در راستای جلب رضایت و اعتماد خریداران برای تاثیر گذاشتن طولانی مدت در ذهن افراد به ارائه قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی با تخفیف پرداخته است تا هر شرکت و موسسه برای معرفی خود و ارائه به صورت اشانتیون و هدیه این محصولات را از این فروشگاه در قالب و رنگ بندی متنوع سفارش می دهند . ساعت دیواری تبلیغاتی مدل درنیکا یکی از نمونه محصولات فروشگاه ایران زمان می باشد که در رنگ بندی قاب سبز - سیاه - قرمز - آبی به صورت شکل هندسی مربعی به خریداران عرضه می گردد . سفارش ساعت دیواری تبلیغاتی در این فروشگاه برای خریداران به صورت تلفنی و حضوری در نظر گرفته شده است . 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی با تخفیف ویژه در انواع طرح و رنگ در فروشگاه آنلاین ایران زمان مناسب جهت تبلیغات کاری شما به صورت انتخاب در طرح و رنگ بندی متنوع عرضه می گردد که در صورت سفارش با تیراژ بالای 500 عدد امکان تولید این محصول در رنگ بندی دلخواه برای شما در این فروشگاه در نظر گرفته شده است .

سفارش ساعت تبلیغاتی