سفارش ساعت دیواری تبلیغاتی به صورت آنلاین

سفارش ساعت دیواری تبلیغاتی

امروزه تبلیغات کالاها ، طیف وسیع تری به خود گرفته است و این تبلیغات ، برای جذب مشتری و کاربران می باشد . ساعت های تبلیغاتی یکی از زیباترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که اکثر شرکت ها ، اداره جات ، اصناف و بانک ها برای مطرح کردن خود ، اقدام به چاپ ساعت تبلیغاتی می کنند . از آنجایی که ساعت در معرض دید افراد است به راحتی می تواند تاثیر شگرفی در افراد ایجاد کند و تبلیغ چاپ شده روی ساعت می تواند بیننده را به خود جذب کند .
یکی از مهمترین مزایای ساعت های تبلیغاتی این است که استفاده بسیاری برای افراد دارد بر خلاف چاپ روی بنر و روی کاغذ که بلا استفاده است .
ساعت تبلیغاتی دیواری
فروشگاه ایران زمان ، ساعت های تبلیغاتی را به صورت ساعت دیواری تبلیغاتی ، ساعت رومیزی ، ساعت مچی ارائه می دهد  .
چاپ برند و یا آرم مورد نظر روی ساعت های دیواری می تواند اثری طولانی و ماندگار داشته باشد . این ساعت های دیواری به صورت تیک تاکی و یا عقربه های روان گرد تولید می شود که مشتری می تواند این مدل را بر حسب سلیقه خود انتخاب کند . موتور این ساعت ها از کشور چین و تایوان است . چاپ ساعت های تبلیغاتی با بالاترین کیفیت و درخشانی بسیار و با قیمتی بسیار ارزان در مرکز ایران زمان ارائه می شود .
سیاز ساعت ها و ابعاد چاپ بر اساس سلیقه مشتری می باشد .
قیمت ساعت های تبلیغاتی به قیمت تولیدی و عمده ارائه می شود چون سفارش این ساعت ها به تعداد بالا و به صورت عمده می باشد . جنس ساعت ها نیز در متفاوت بودن قیمت آن ها تاثیر دارد . برای مثال ساعت چوبی گرانتر از ساعت لاکی می باشد .
سفارش ساعت تبلیغاتی به صورت آنلاین
از آنجایی که چاپ تبلیغات روی ساعت های دیواری در تمامی شهرهای ایران ممکن نمی باشد از این روز فروشگاه ایران زمان ، ضمن سفارش حضوری ، سفارش آنلاین چاپ تبلیغات روی ساعت های دیواری را نیز می پذیرد . بدین صورت که همطونان عزیز می توانند با شماره تلفن های 02133709237-02133709232 و همراه : 09902892509 تماس گرفته و برند و نوع تبلیغ مورد نظر خود را مطرح کنند و چاپ روی ساعت در کمترین زمان صورت می گیرد .
نکته : برای چاپ آرم روی ساعت های تبلیغاتی دیواری و یا چاپ برند ، حتما باید عکس برند و یا آرم باکیفیت بالا به شرکت ایران زمان ارائه داده شود تا چاپ آن آرم و برند روی ساعت با کیفیت بالایی صورت گیرد .
از مزایای سفارش اینترنتی ساعت دیواری تبلیغاتی بدین موارد است که فرد با یک تماس و با دادن مشخصات کامل می تواند سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرد و بدین صورت صرفه جویی در وقت و هزینه است .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  هدایای تبلیغاتی محور جذب مخاطبان
•  بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز
•  پیشنهاد هدایای تبلیغاتی
•  لیوان و ماگ هدیه تبلیغاتی ارزان
•  هدایای تبلیغاتی کیف مدارک
سفارش ساعت تبلیغاتی