استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

ساعت دیواری تبلبغاتی و مزایای آن

زمان از دست رفته بر نمی گردد این جمله را هزاران بار شنیده ایم و تأیید کننده اهمیت گذرزمان می باشد. پس بهتر است در صرف زمان صرفه جویی کرده و از راهکار های مهم و حیاتی برای ذخیره زمان و استفاده هرچه بهتر از ان کمک بگیریم. یکی از مواردی که وقت و زمان ما را به خود اختصاص می دهد تبلیغاتی است. برای مثال تبلیغات شبکه های اجتماعی مانند آنچه از تلویزیون پخش می شود و دید بیننده را به خود می دوزد یکی از موارد صرف زمان است که به علت گستردگی زمان زیادی را به خود اختصاص داده. اما تبلیغات برای تولید کننده و فروشنده حائز اهمیت است چراکه روش اساسی برای فروش محصولات است و فروش محصولات هم هدف اصلی تولید کننده و فروشنده است.
امروزه هیچ کالایی بدون تبلیغ امکان فروش ندارد چراکه انواع مختلفی از کالاها در بازار وجود دارند و تبلیغ شرط مهم در موفقیت تولید کننده در بازار پررقابت امروزی است. تبلیغات خوب سهم محصول در بازار را تغییر داده و درصد مهمی از برند های نامی و خوش آوازه مدیون تبلیغات صحیح و اصولی است.
تبلیغات باید هدفمند و اصولی باشند تا هم در صرف زمان و هزینه تولید کننده و فروشنده و هم در صرف زمان و هزینه خریداران اسرافی صورت نگیرد. هرچه تبلیغات ارائه شده از سوی فروشندگان و تولید کنندگان اصولی تر باشد هم میزان فروش بیشتر شده و هم جامعه مشخص تری که صرفا مخاطبین محصول هستند را در بر می گیرد و در واقع تبلیغ کننده با رعایت نکاتی که در ادامه خواهد آمد دقیقا به هدف زده است و جامعه مشتریان محصول خود را در بر خواهد گرفت.
روش های مختلف و متعددی برای تبلیغ وجود دارد که هریک با دیگری تفاوت های اساسی داشته و همین تفاوت ها مزیت ها و معایب مختلفی را به همراه دارد. از جمله تبلیغات تلویزیون و رادیو، بیلبوردهای سطح شهر و بین شهری، فضای مجازی و نرم افزار های  امروزی مانند اینستاگرام و ...، هدایای تبلیغاتی و... از مهم ترین روش های تبلیغ هستند که متن مقاله حاضر به تبلیغ به کمک ساعت های دیداری تبلیغاتی به عنوان هدیه ای کاربردی با ویژگی ها و مزایای متعدد اختصاص یافته است. کالاهای مختلفی به عنوان هدیه می توانند در امر تبلیغ مورد استفاده قرار گیرند اما ساعت دیواری بنا بر ویژگی هایی بهترین گزینه جهت هدیه و امر تبلیغ می باشد خصوصا آنکه ساعت های ایران زمان با کیفیت و با دوام بوده و چنین تبلیغاتی بدون محدودیت طول عمر می توانند سال های سال برند مورد نظر را در ذهن بینندگان زمان از ساعت ایران زمان نمایان دارند.
اگر صاحب کسب و کار یا حرفه و یا فروشنده ای توانمند هستید که قصد افزایش فروش و معرفی محصولات خود با استفاده از بهترین روش تبلیغاتی را دارید با ادامه مقاله همراه شوید تا با معرفی ساعت های تبلیغاتی ایران زمان روشی ارزان قیمت و به صرفه در امر تبلیغ را بشناسید.

استفاده از ساعت دیواری تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟
بی شک با کالاها و اقلامی روبرو شده اید که برند خاصی را معرفی کرده و در عین کاربردی بودن وظیفه تبلیغ را به خوبی انجام داده اند. نگاهی به اقلام و کالاهای مورد استفاده در امر تبلیغ این موضوع را تأیید می کند که کاربرد و میزان استفاده از کالا ها بسیار مهم است. هیچ برندی کالایی که رد طول سال تنها چند بار مورد استفاده قرار می گیرد را برای تبلیغ خود انتخاب نخواهد نمود چراکه دیده شدن برند و جای گیری آن در ذهن بیننده اثر مثبت در خرید دارد. اگر بیننده برای اولین بار و بدون تجربه قبلی وارد بازار شود و خواهان خرید محصولی باشد ناخوداگاه به سمت برندی کشیده می شود که در طول زمان بیشتر دیده و شنیده است.
از این رو لوازم تحریر، ماگ و لیوان، کیف های دستی و ... در دسته کالاهای پر مصرفی قرار می گیرند که در طول روز بار ها مورد استفاده هستند در این بین نباید از قدرت ساعت های تبلیغاتی غافل شد. ساعت کالایی است که در طول زمان مود استفاده داشته و نمی توان نقطه پایانی برای ساعت در نظر گرفت. کالایی پرکاربرد که بارها و بارها در طول روز نگاه ما را به خود می طلبد و از این جهت برند تبیلغاتی را در ذهن بیننده حک می کند.
یک ساعت خوب و با کیفیت می تواند تا بیش از ده سال عمر کند و دید شدن روزانه ده سال یک برند بیشترین تأثیر را بر ذهن بیننده دارد . این همان کیفیت تبلیغ و طول عمر خواهد بود.

ساعت های دیواری، رومیزی ، مچی و ... برای تبلیغ مورد استفاده دارند اما ساعت دیواری نگاه عموم حاضرین را پوشش داده و فراگیر تر از سایر ساعت های می باشد. در مورد انتخاب ساعت دیواری تبلیغاتی برای تبلیغ بهتر است بدانیم ساعت ها بر خلاف سررسید ها و تقویم ها پس از پایان سال از دور خارج نخواهند شد، مانند لیوان شکستنی نیستند، مانند وسایل شخصی مانند کیف و ... استفاده محدودی ندارند ، مانند لوازم تحریر تنها در فصول خاصی مورد استفاده واقع نمی شوند و در یک کلام کالایی عمومی، با دوام و کاربردی‌تر از هر کالایی هستند.
مزیت های ساعت دیواری تبلیغاتی:
1- مهم ترین مزیت ساعت تبلیغاتی دیواری در کنار کیفیت و طول عمر بالا و ... که در بالا اشاره شد، در بر گرفتن جامعه هدف است . به تبلیغات تلویزیون دقت کنید، شما به عنوان بیننده این تبلیغات مشتری بسیاری از این محصولاتی که در تبلیغات میبنید نخواهد بود اما تولید کننده ملزم به هزینه بابت این تبلیغات است بدون در نظر گرفتن این موضوع که آیا بیننده تبلیغ مخاطب من هست یا خیر؟ اما ساعت دیواری را می توان به عنوان هدیه ای با ارزش که یادآور زمان است، به مکان های عمومی و افرادی هدیه داد که مخاطب و مشتری کالا هستند. برای مثال اگر محصول عرضه شده از سوی شما، مد استفاده ورزشکاران است مانند انواع مکمل ها و وسایل ورزشی می توانید تبلیغ خود را از طریق ساعت دیواری که به باشگاه های ورزشی هدیه می دهید، به دیدی مخاطبین رسانده و جامعه هدف خود را به طور کامل پوشش دهید. یا اگر محصول شما مورد استفاده کودکان است مانند اسباب بازی و ... ساعت دیواری تبلیغاتی را به دست مهد کودک ها، خانه بازی، کلینیک و بیمارستان کودکان و ... برسانید تا با نصب بر دیوار مهد کودک در دید مشتریان واقع شود. مدارس مکان خوبی برای ساعت های دیواری با تبلیغ برند لوازم تحریر هستند و برند های پزشکی می توانند با خیالی آسوده خود را به ساعت های دیواری ایران زمان بسپارند و بر دیوار درمانگاه ها، کلینیک ها، مطب ها و بیمارستان ها نصب شوند.
2- برند، لوگو و تبلیغ شما، بر پشت عقربه های ساعت نصب می شود و همانطور که گفته شد، زمان با ارزش است پس از دید مخاطبین برند شما هم برندی با ارزش خواهد بود. افراد در طول زمان بار ها و بار ها به ساعت نگاه می کنند و دیده شدن برند بر پشت عقربه ها مکان مناسبی برای به خاطر سپردن برند به حساب می آید.
3- تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردها و ... که هزینه های گزافی هم می طلبد صرفا برای مدت معینی از سوی تبلیغ کننده ساپورت می شوند و پس از آن نیاز به تغییر تیزر و بیلبور و شارژ مجدد جهت تمدید تبلیغ می باشد. در حالی که ساعت دیواری تبلیغاتی برند را به زیبایی بر صفحه ساعت نمایان کرده و هیچ نیازی به هزینه جهت ساخت تیزر و پوستر و بنر و ... نخواهد داشت. تولید کننده یکبار هزینه ساخت ساعت را متقبل شده و تا سال های سال برند خود را تبلیغ خواهد نمود. بدین ترتیب مزیت مهم ساعت تبلیغاتی ایران زمان هزینه تمام شده اندک نسبت به سایر روش ها و دوام بیشتر تبلیغ خواهد بود.

سفارش تبلیغ از بهترین برند تبلیغاتی
نحوه ارائه تبلیغ، داشتن مهارت در زمینه تبلیغ، شناخت مشتریان، دوام و عمر تبلیغ و ... همه و همه مواردی هستند که به بهتر دیده شدن تبلیغ کمک می کند. زمینه ساز داشتن تبلیغ مفید استفاده از برند تبلیغاتی مناسب و بکارگیری دفت و مهارت می باشد و تمامی این مزایا و امکانات را می توان در ساعت های تبلیغاتی و تیم حرفه ای ایران زمان دید. کافی است وب سایت تبلیغاتی ایران زمان را از نظر بگذرانید و شاهد باشید که چطور برند های مهم و معتبر تبلیغات خود را به ساعت های دیواری ایران زمان سپرده اند و نتایج مثبت و درخشانی به دست آورده اند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین هدیه تبلیغاتی اداری مناسب شرکت ها
•  هدایای تبلیغاتی محور جذب مخاطبان
•  آشنایی با هدایای تبلیغاتی مدیریتی | هدایای لوکس مدیریتی
•  معرفی هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت
•  نکاتی در مورد هدیه تبلیغاتی مناسب برای مشتریان شما
سفارش ساعت تبلیغاتی