ساعت دیواری تبلیغاتی یک هدیه فوق العاده و ماندگار

خرید ساعت تبلیغاتی دیواری

ساعت از پرکاربرد ترین وسایلی است که با گذر زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از آن رونق دو چندان می گیرد . سال های سال است که تمامی اصناف و امور برای انجام کار های خود نیازمند ساعت بوده و می توان به جرأت گفت هیچ کار و برنامه ای بدون داشتن ساعت و در نظر گرفتن زمان پیش نخواهد رفت . مهم ترین مورد در زندگی افراد موفق و توصیه اکید همگان برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی و در نظر گرفتن زمان است ، حال آنکه از همین نکته می توان اهمیت و نقش پررنگ زمان و ساعت را در زندگی جویا شد .
اگر برای کسب و کار بدنبال روش پر بازده تبلیغ هستید ، بی شک ساعت های تبلیغاتی دیواری یکی از روش های مورد نظر بوده است . انواع هدایای تبلیغاتی شمال کیف و ساک دستی ، فلش مموری و جا کلیدی ، لیوان های تبلیغاتی ، فلاسک ، جعبه تبلیغات ، خودکار و لوازم التحریر و ... .
هدایای تبلیغاتی روشی سودمند و پرازده است . اما در بین هدایا هم برخی بیشتر از سایرین در امر افزایش فروش نقش داشته اند . هدایای تبلیغاتی بسته به انتخاب شما و نام و نشان برند جهت کسب و کار های مختلف ،متفاوت است .
ساعت تبلیغاتی به عنوان یکی از چندین و چند روش موجود جهت تبلیغات نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی بسیار ارزنده تر و مفید تر در امر فروش و کاربرد می باشد . ساعت تبلیغاتی بر خلاف سایر روش های تبلیغ با یک بار هزینه کردن ، می تواند زمان بسیار زیادی نام و نشان برند تولید یا خدمات شما را در معرض دید مشتریان قرار داده و متناسب با کیفیت ساعت ماندگار ترین و با دوام ترین هدیه تبلیغاتی خواهد بود .
ساعت دیواری بار ها توسط افراد مختلف خصوصا در اماکن عموما دیده می شود . اگر ساعت تبلیغاتی جذاب بوده و نام و نشان برند به گونه ای در ساعت حک شده باشد که در ذهن بیننده جای بگیرد ، دیده شدن در طول روز به راحتی برند را در ذهن بیننده نمادین خواهد نمود .
محصولات تبلیغاتی روشی هستند برای بالا بردن میزان فروش . بر اساس اصول صحیح اقتصادی میزان و هزینه تبلیغات باید به اندازه سود حاصل از افزایش فروش بواسطه تبلیغات باشد . حال آنکه ساعت های تبلیغاتی دیواری با کیفیت بالای تولید شده در ایران زمان قیمت مناسب و معقولی دارد و از این رو می توان حجم زیادی از تبلیغات را با هزینه ای پایین ارائه داد . هدیه دادن ساعت های تبلیغاتی به دلیل هدیه بودن بار احساساتی داشته و تبلیغات موثر تری به حساب می آید .
ساعت دیواری تبلیغاتی یک هدیه فوق العاده و ماندگار
ساعت دیواری انواع و اقسام متعددی دارد . صرف نظر از انواع و اقسام ساعت های دیواری ، مهم ترین کاری که انجام می دهند نشان دادن زمان است اما این تنها کارکرد ساعت های دیواری نیست . ساعت های دیواری همانند تابلو های زیبا بر دیواری نقش می بندند با این تفاوت که تابلو هایی هستند لازم و ضروری برای هر خانه و هر فضایی که باید متناسب انتخاب شوند . ظرافت و زیبایی بکار رفته در ساعت های دیواری هم از لحاظ تکنیکی و مهندسی وهم از لحاظ طراحی دکوراسیون چشم گیر هستند . یک ساعت می تواند موردی کلاسیک و کلکسیونی برای خانه شما به حساب بیاید . اگر سبک دکوراسیون شما لوکس و کلاسیک است قطعا ساعت دیواری که انتخاب می نمایید متفاوت خواهد بود از حالتی که با فضای فانتزی در خانه مواجه هستید . در هر دو حالت انتخاب صحیح ساعت دیواری می تواند نگاه بیننده را به خود خیره کرده و تا حد زیادی زیبایی فضا را تأمین کند .
این در حالتی است که در فضاها و اماکن عمومی مانند مساجد ، ادارات ، کلینیک ها ، سالن ها ، راهرو دانشکده ، بیمارستان ها و ... ساعت آویخته شده بر دیوار تبلیغاتی بوده و جالب تر آنکه تبلیغ هر فضا متناسب با مشتریان و مراجعین خواهد بود . برای مثال ساعت تبلیغاتی آویخته شده بر دیواری بیمارستان ها عموما دررابطه با تولید کنندگانی است که لوازم و تجهیزات بیمارستانی تولید می کنند و ساعت نصب شده بر فروشگاه لوازم تحریر ، حاکی از نام و نشان تولید کننده ای ست که در زمینه لوازم التحریر فعالیت می کند و این موارد با آنچه دیوار خانه ما را آذین داده است بسیار متفاوت خواهد بود .
حتی در میان ساعت های دیواری تبلیغاتی نیز اهمیت زیبایی و انتخاب نوع ساعت بر اساس فضا اهمیت دارد . برای فضاهای بزرگ تر ، ساعت های تبلیغاتی بزرگ تر و برای فضاهای کوچک تر ساعت های تبلیغاتی کوچک تر نوع و جلوه ای متفاوت خواهد داشت .
هر فرد ممکن است از داشتن ساعت دیواری تبلیغاتی خوشحال نشود و این امر بستگی به دیدگاه و تیزبینی ارائه دهنده ساعت دارد . اگر ساعت های تبلیغاتی به مکان هایی سپرده شوند ، که هم مشتریان مربوطه و اصطلاحا جامعه آماری خود را تحت پوشش قرار داده و هم برای فضای ارائه شده تناسب ظاهری داشته باشند ، مناسبت ویژه ای خواهد داشت . اگر به عنوان تولید کننده و صاحب نام و نشان از ساعت های دیواری باری تبلیغات استفاده می کنید ، مطمئن شوید ساعت تبلیغاتی برند شما علاوه بر طراحی مناسب و کیفیت بی نظیر به دست فرد مناسبی جهت رونق تبلیغات رسیده است .
ایران زمان توانسته است انواع مختلف ساعت های دیواری تبلیغاتی را از اتمی و تزئینی گرفته تا سایر مدل ها در کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر تولید نماید . دیدن نمونه های بی نظیر ساعت های تبلیغاتی ایران زمان در وب سایت مربوطه شما را قادر به انتخاب ساعت از بین کاتالوگی از ساعت ها خواهد نمود .
تبلیغ به واسطه ساعت های دیواری به حدی جذاب و پر بازده است که این روش تبلیغ حتی در تبلیغات نمایشگاهی و بازاریابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .
نام و نشان برند های تبلیغاتی در دو حالت خاص توان چاپ شدن روی ساعت دارند و تبلیغ ساعت های تبلیغاتی در دو حالت امکان پذیر است :
در حالت اول امکان چاپ نام و نشان برند در قسمت هایی مانند جای خالی موجود در بین اعداد وجود دارد و در حالت دوم لوگو و یا شعار تبلیغاتی بصورت بزرگ تمام صفحه ساعت را در بر می گیرد .
اهمیت ساعت تبلیغاتی دیواری
در مورد ساعت دیواری تبلیغاتی که در سراسر متن بالا به عنوان بهترین هدیه تبلیغ ، استفاده شده است ، به جرات می توان گفت که همه گیر ترین و پر بازدید ترین نوع هدیه تبلیغاتی است . قطعا در طول چندی روز اخیر ساعت یا ساعت های دیواری تبلیغاتی را در اطراف خود دیده ایم . تبلیغات در متن و حاشیه ساعت های دیواری به چشم می خورد و ساعت های دیواری تبلیغاتی در ابعاد و اندازه های بسیار متفاوت جهت تبلیغ به میزان فراگیری در همه جا وجود دارند .
عموما صفحه ساعت های تبلیغاتی دیواری کاملا سفید بوده و با رنگ های تیره نام و نشان برند بر روی آن چاپ می شود . طرح ساعت متناسب با سلیقه مشتری بوده و ایران زمان به تعداد زیاد طرح های جذاب و مشتری پسند ارائه داده است . قابلیت چاپ های چند رنگ تفکیکی به همراه چاپ های رنگی افست از ویژگی ساعت های تبلیغاتی دیواری ایران زمان است .
جنس بدنه ساعت های تبلیغاتی دیواری بسته به سفارش مشتری از جنس : پلاستیک ، چوب ، فلز و حتی ترکیبی از سه نوع می باشد . کیفیت بالای موتور ساعت دیواری های ایران زمان دوام و ماندگاری این محصول را بالا برده است .
مزیت مثبت ساعت های تبلیغاتی نسبت به سایر روش ها این است که ساعت تبلیغاتی تا سالیان سال بدون از مد افتادن و تکراری شدن مانند تبلیغات تلویزیونی ، بدون غیر قابل استفاده شدن مانند سالنامه ها و تقویم ها ، با حفظ کیفیت و کاربرد و ... همواره در معرض استفاده و دید بینندگان خواهد بود . استفاده مکرر از ساعت های دیواری ناخوداگاه نام و نشان تولید کننده را در ذهن بیننده حک کرده و این ساده ترین و در عین حال هوشمندانه ترین روش تبلیغ خواهد بود .
ساعت های سفارشی تبلیغاتی دیواری و رومیزی از  ایران زمان
برند ایران زمان مهارت خاصی در ساخت انواع ساعت های تبلیغاتی خصوصا ساعت های دیواری دارد . تخصص و تجربه بالای این تولید کننده موجب شده تا در بین افراد و اهل فن سرشناس شده و به مقبولیت رسیده باشد . شما می توانید با ارائه نام و نشان تولیدات خود ساعت دیواری تبلیغاتی را از ایران زمان بصورت سفارشی با کیفیت بالا و قیمت معقول داشته باشید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان
•  بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز
•  هدیه تبلیغاتی ویژه پزشکان
•  آشنایی با انواع روش های تبلیغات در یک نگاه
•  ساخت ساعت دیواری تبلیغاتی
سفارش ساعت تبلیغاتی