ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته
جهت نمایش اندازه واقعی روی تصاویر زیر کلیک نمایید


ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته

ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته

مقدار: 10000000 عدد

مشخصات فنی محصول

31/5 cm
• سایز :
26 cm
• ابعاد چاپ :
12 عدد
• تعداد در کارتن :
سبز - آبی - سیاه - نارنجی - قرمز - زرد - سرمه ای
• رنگ قاب موجود :
پذیرش سفارش رنگ دلخواه شما در صورت تیتراژ بالای 500 عدد امکان پذیر است .
• توضیحات :
: کد محصول
موجود است وضعيت موجودی :
0 ریال 

خرید ساعت دیواری تبلیغاتی از جمله روش هایی است که یک مدیر موفق برای برند سازی در لیست تبلیغاتی شرکتی خود قرار داده و از آن طریق به مطرح سازی برند خود می پردازد . در این راستا فروشگاه ایران زمان به عنوان طراح و تولید کننده انواع ساعت های تبلیغاتی ، به عرضه این محصول در متنوع ترین مدل ها پرداخته است که ساعت دیواری تبلیغاتی مدل 24 ساعته در رنگ بندی متنوع سبز - آبی - سیاه - نارنجی - قرمز - زرد - سرمه ای نمونه ای از محصولات این شرکت معتبر می باشد .

مشخصات ساعت دیواری تبلیغاتی 24 ساعته
ساعت دیواری مدل 24 ساعته محصولی است بسیار شیک و زیبا که طراحی و رنگ بندی آن به شکلی صورت گرفته که امکان چاپ برند شما در 26 سانتی متر از فضای آن وجود داشته و این مقدار از بزرگ نمایی سبب دیده شدن برند و بیش ترین تاثیر در ذهن افراد برای برند سازی و تبلیغات کاری شما خواهد بود .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید ساعت دیواری تبلیغاتی
فروشگاه آنلاین ایران زمان مرکزی معتبر جهت خرید آنلاین ساعت دیواری تبلیغاتی در مدل های مختلف می باشد که شرکت ها می توانند بر اساس رنگ سازمانی و سلیقه و سبک کاری خود به انتخاب طرح و رنگ ساعت دیواری تبلیغاتی جهت تبلیغ و ترویج برند شرکت خود بپردازند . با مراجعه آنلاین به فروشگاه ایران زمان می توانید از مشاهده انواع مدل ها و انتخاب بهترین مدل بهره مند شده و با تنها با یک تماس تلفنی به ثبت سفارش خود در تعداد بالا جهت تاثیر بیشتر در برند سازی بپردازید . این شرکت معتبر برای خریدهای بالای پانصد عدد تخفیف ویزه را نیز برای قیمت محصولات اعمال خواهد نمود .

سفارش ساعت تبلیغاتی